KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Kiko

Ár:   5290 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   8,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   külföld   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Asianlover, Módosítva: 2018. május 16.

Kiszerelés:   8,5 g
Lelőhely:   külföld

Ragyogó finishű kompakt pirosító. Könnyed, építhető, és kényelmes viselet a bőrön. Vaníliával és napos jegyekkel finoman illatosított. Nem komedogén.

3 árnyalatban kapható

Lencseee

2018. május 29.

Nekem is a coral sunset van meg...már maga a csomagolás királylányos, aztán, amikor kinyitom és belenézek és meglátom ezeket a gyönyörű színeket...és aztán fel az arcra...meseszép, és ebben a melegben reggel 7kor felkentem és így 3 felé nem mászott el, nem kopott le...Legjobb vételem volt mostanság! Legszívesebben felvásároltam volna ebben a csomagolásban mindent a Kikoban, mert annyira guszták:-)

Lencseee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 29.

Asianlover

2018. május 16.

Csodásan pigmentált, nekem 02 Coral Sunset árnyalatban van meg. Egy élet alatt sem fog ugyan elfogyni, de nagyon boldog vagyok vele :) Ja, és bónusz, hogy finom, cukros illata van!

Asianlover
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 16.