KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Kiko

Ár:   €2.5   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   külföld   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Kriszti.B, az összetevőket feltöltötte: beus12, Módosítva: 2016. október 13.

Ár:   €2.5
Lelőhely:   külföld
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Ár: 1000 Ft , Eladó: chatterbox
Állapot: 1x használt , Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Budapesten
Körömlakk és szájfény (Kiko)
Ár: 700 Ft + postaköltség , Eladó: malnaszorp95
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Szombathely, fizetés: fizetés banki utalással, postával küldöm, foxpost, személyes átvétel

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

alexandra326

2017. április 20.

Tökéletes körömlakk. Gyors száradás, hatalmas színválaszték, profi ecset és az állaga is szuper. Gyakran ki lehet fogni 1 euro/db áron. Jelenleg 14 darabom van, de biztosan fogok még venni.

alexandra326
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 20.

csakaaa

2017. március 21.

Kb. egy hete jártam a bécsi kiko-ban, ott még lehetett kapni ezeket a körömlakkokat. Összesen hat lakkom van ebből a fajtából, ezért az árért szerintem nagyon jó lakkot kapunk. Van olyan köztük, amelyeket elég egy rétegben használnom, úgy is kibírnak simán 4 napot kopás nélkül, ha használok fedőlakkot. Szépen terül, tökéletes az ecset, a színek csodásak. Akcióban vétek otthagyni, mert ekkor általában 1,5 euroért lehet kapni. Az egyetlen hátránya, ahogy előttem is írta valaki, hogy itthon nem lehet kapni.

csakaaa
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 21.

lolesandro

2017. február 19.

Neten a Kiko honlapján még simán lehet rendelni. Még biztos lesz belőle mert simán kibírja a hetet pedig nem kímélem a kezemet. Szép színek vannak és abszolút megfizethető áron van és nem nehéz összehozni annyi rendelést ,hogy ingyen hozzák ki :)

lolesandro
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 19.

BlaireK

2017. január 3.

Nagyon szeretem a KIKO lakkokat. Mi akciósan vettük külföldön 1 euro/db. Hihetetlen milyen sok szín van, és némely színnek halvány csillámos fénye van. Két rétegben nagyon jól fed, nem kopik gyorsan, szerintem nagyon jó minőség, az árát még akkor is nagyon megéri ha nem akciós. Beleszerettem a csillámos fedőlakkokba is, azokkal csak az a problémám hogy nagyon nehéz a csillámokat leszedni. Egyébként hihetetlen szépek. Jó pár ilyen lakkom van azóta a többi más márkás lakkomat el is ajándékoztam. Örülnék ha végre Magyarországra is jönnének.

BlaireK
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 3.

Joaninha

2016. december 14.

Egy KIKO termékem van, egy csodálatos pink körömlakk. A tartóssága kifogástalan, rajtam ez a lakk bizonyult a legtartósabbnak, simán veri az O.P.I-t, de még az Astort is. A száradással sincs problémám, gyorsabban szárad talán mint az előbb említett lakkok, viszont én szoktam használni minden lakk fölé száradásgyorsító lakkot. 4 réteget szoktam felkenni összesen, 1 réteg alapozó, 2 réteg szín és egy száradást segítő és fixáló lakk. Így gond nélkül kibír 5-6 napot! Számomra maga a tökély, egyedül azt sajnálom, hogy itthon nem lehet beszerezni, pedig még az ára is barátibb, mint az O.P.I-é vagy Astoré.

Joaninha
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 14.

JuliannArt

2016. október 23.

Legalább 10 szín megtalálható a szekrényemben, gyorsan szárad tartós és 2 rétegben szuperül fed. Az árához képest egy igazi főnyeremény. A kedvenc lakkom.

JuliannArt
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 23.

balankaa01

2016. szeptember 18.

533 - életem legszebb, legjobb körömlakkja!

balankaa01
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 18.

533 - életem legszebb, legjobb körömlakkja!

12polip

2016. szeptember 14.

Én is 1 euroért vettem. Tök jó, jól kenhető, hamar szárad, és tartós. Kár, hogy nem vettem többet.:( :)

12polip
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 14.

ironkitty

2016. szeptember 8.

Az olaszországi kirándulás alkalmával tértem be egy Kiko üzletbe és 1 euróra volt leárazva így barátnőmmel vettünk pár színárnyalatot. Színválasztéka lenyűgöző, nekem nagyon tartós, 2x mostam hajat és mosogattam is vele. Nálam 5! :)

ironkitty
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 8.

Cannes

2016. augusztus 24.

Gyorsan szárad nagy színválaszték elég sokáig tart és elég olcsó

Cannes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. augusztus 24.

Gyorsan szárad nagy színválaszték elég sokáig tart és elég olcsó

Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol, N-Butyl Alcohol, Citral