KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Kiko

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   2,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   külföld   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bius92, Módosítva: 2016. június 17.

Kiszerelés:   2,5 g
Lelőhely:   külföld
Kategória:   Ajakápolók

Sjakbalzsam speciális pigmentekkel, mely az ajakkal érintkezve reagálnak az és alkalmazkodnak annak pH értékéhez és fokozzák a természetes színét, ezáltal tökáéletesen illeszkednek az egyéni arcszínhez.  Speciális olajokkal és polimerekkel dúsított gazdag textúrájú formula, mely ultra selymes érzést biztosít.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Isabell

2017. július 17.

Egy kicsit világosabb árnyalatot választottam, mint amilyet eredetileg vásárolni szerettem volna, de így is meg vagyok vele elégedve, mert nagyon szép felkenve. :) Kedvezményes áron jutottam hozzá, szóval nagyon megérte *-*

Isabell
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 17.

demuskriszti

2017. június 11.

Gyönyörű szín, hosszantartó rúzs. Könnyű felvinni, rajzolni is vele. Imádom :)

demuskriszti
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 11.

Gyönyörű szín, hosszantartó rúzs. Könnyű felvinni, rajzolni is vele. Imádom :)

noemilenart

2016. szeptember 21.

Szép rózsaszín árnylatúak lesznek az ajkaim a felvitel után. Könnyú a textúrája, egyáltalán nem zavaró az ajkakon. Az illata kellemes, a csomagolása egyszerű. Napi használat mellet is alig fogy. Hidratáló hatása is megfelelő

noemilenart
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 21.

bius92

2016. május 12.

Könnyű felvinni, kellően krémes, nem szárítja ki a számat, megfelelően hidratálja, kiemeli a szám színét. Rúzs alapnak is tökéletes. Nagyon jó választás volt, mindennap használom! Imádom!!

bius92
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 12.

Hidratálók: Hexyldecanol, Butylene Glycol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!