KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Kiko

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   2,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   külföld   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bius92, Módosítva: 2016. június 17.

Kiszerelés:   2,5 g
Lelőhely:   külföld
Kategória:   Ajakápolók

Sjakbalzsam speciális pigmentekkel, mely az ajakkal érintkezve reagálnak az és alkalmazkodnak annak pH értékéhez és fokozzák a természetes színét, ezáltal tökáéletesen illeszkednek az egyéni arcszínhez.  Speciális olajokkal és polimerekkel dúsított gazdag textúrájú formula, mely ultra selymes érzést biztosít.

Kiko Urban Sheen Lipgloss - Új!
Ár: 800Ft / db vagy 2000Ft / 3db , Eladó: Timmon
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Gyöngyös, fizetés: személyes átvétel, ajánlott posta

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Isabell

2017. július 17.

Egy kicsit világosabb árnyalatot választottam, mint amilyet eredetileg vásárolni szerettem volna, de így is meg vagyok vele elégedve, mert nagyon szép felkenve. :) Kedvezményes áron jutottam hozzá, szóval nagyon megérte *-*

Isabell
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 17.

demuskriszti

2017. június 11.

Gyönyörű szín, hosszantartó rúzs. Könnyű felvinni, rajzolni is vele. Imádom :)

demuskriszti
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 11.

Gyönyörű szín, hosszantartó rúzs. Könnyű felvinni, rajzolni is vele. Imádom :)

noemilenart

2016. szeptember 21.

Szép rózsaszín árnylatúak lesznek az ajkaim a felvitel után. Könnyú a textúrája, egyáltalán nem zavaró az ajkakon. Az illata kellemes, a csomagolása egyszerű. Napi használat mellet is alig fogy. Hidratáló hatása is megfelelő

noemilenart
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 21.

bius92

2016. május 12.

Könnyű felvinni, kellően krémes, nem szárítja ki a számat, megfelelően hidratálja, kiemeli a szám színét. Rúzs alapnak is tökéletes. Nagyon jó választás volt, mindennap használom! Imádom!!

bius92
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 12.

Hidratálók: Hexyldecanol, Butylene Glycol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!