KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Kiko

Ár:   €4.90   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Kiszerelés:   11ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   külföld   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Nyimuska, az összetevőket feltöltötte: Clementine95, Módosítva: 2015. november 12.

Ár:   €4.90
Kiszerelés:   11ml
Lelőhely:   külföld
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Akár hét napig tartó, szalon minőségű körömlakk.

5-free körömlakk, azaz mentes az alábbi összetevőktől: toluene, camphor, DBP, formaldehyde resin és formaldehyde.

LillaM

2017. október 12.

Imádom a Kiko lakkokat, ezért idén, amikor végre újra eljutottam Olaszországba, igazi bevásárlólistával készültem. Azért kap csak 4 csillagot, mert ez a Power Pro azért nem annyira olcsó, számomra csak akcióban éri meg, illetve azért, mert a sötét árnyalata (58 Cranberry Juice) sajnos nekem nem bizonyult semennyire se tartósnak, este lakkoztam, másnap már a körmöm peremét nem fedte. Viszont a 09 Geranium árnyalat egy álom valóra válása, évek óta pont ilyet szerettem volna, de sajnos jópárszor mellényúltam, ez viszont épp annyira vidám, de nem túl feltűnő, amennyire szerettem volna, és nagyon szépen passzol a bőrömhöz, még akkor is barnábbnak látszom tőle, ha valójában nemigazán vagyok az!

LillaM
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 12.

ErikaErika

2017. július 4.

Nekem volt egy csomo szin, de mind a kukaban vegezte. Nem szaradt, lejott hamar. Rettenet.

ErikaErika
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 4.

sarapetris

2017. május 30.

Nekem a körmöm valahogy dobja a lakkot. Komolyan, mindig szenvedtem, mert már másnap lepattogott. Nekem ez az első körömlakk, ami bírt 3 napot. Nekem ez maga a csoda, szóval nagyon jó kis lakk. Az ecset sem gagyi, és nagyon jó a kialakítása, könnyű vele pontosan festeni. Cherry árnyalatom van, tuti beszerzek többet is.

sarapetris
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 30.

redakkrisztinaa

2017. március 24.

03-as árnyalat van meg nekem ami egy nude-barackos szín. Szeretem , szerintem ugyanazt tudja , mint a korábbi Kiko lakkok. Gyorsan szárad , 2 rétegben fed . 5-6 napig simán bírja a körmeimen pattogás nélkül.

redakkrisztinaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 24.

noemilenart

2016. szeptember 21.

Még áprilisban Strasbourgban szereztem be a 14-es Cherry árnyalatot, ami egy sötétebb vörös szín. Azóta csak ezt a körömlakkot használom! Az én körmeimen hihetetlenül tartós, két hét után is csak a lenövés látszódott. Két rétegben kenem fel alaplakk fölé, viszonylag gyorsan megszárad, nem pattog le. A kedvenc körömlakkom lett!

noemilenart
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 21.

JuliannArt

2015. november 18.

Nagyon szépen fed,már az első réteg is, de 2 a tuti. A tartósságáról annyit, hogy egy hette simán kibír. Nem a legtartósabb, de szerintem jó a minősége.

JuliannArt
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 18.

Hidratálók: Algae Extract, Mannitol

Bentonite 0 0

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Masztik gumi. Hivatalos CosIng besorolás szerint felületi hártyképző és maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése) anyag. A Mastic Spa honlapja szerint a mastic serkenti a kollagén képződést, a sebgyógyulást és antibakteriális hatása is van.

Szilícium dioxidot tartalmazó üledékes kőzet, melyet fehér por formában tartalmaznak a kozmetikumok és dörzsölő, bőrradírozó anyagként szolgál.