KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Kiko

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   25 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   külföld   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: malnaszorp95, Módosítva: 2017. január 12.

Kiszerelés:   25 db
Lelőhely:   külföld
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Gyengéden távolítja el a (vízálló) smink összes nyomát az arcról, szemekről és ajkakról. Formulája tápláló avokádóolajat tartalmaz. Magnólia, őszibarack és szantálfa jegyekkel finoman illatosított.

malnaszorp95

2017. január 4.

Könnyű vele lemosni a sminket, de számomra rettentően kellemetlen az illata és a szememet is csípi.

malnaszorp95
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 4.