KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Kiko

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   külföld   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rock-candy, Módosítva: 2015. november 3.

Lelőhely:   külföld
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Gyorsan száradó körömlakk. Az első réteg kevesebb, mint 60 másodperc alatt szárad meg.

60 árnyalatban kapható

Kiko Quick Dry Körömlakk 2 db
Ár: 800 , Eladó: zita.czinege
Állapot: újszerű, Helyszín: --, fizetés: posta
Ár: 1000 ft , Eladó: doraberta81
Állapot: Ùj, Helyszín: Budapest, fizetés: Szemèlyes àtvétel a Széll Kálmán tèren ès környékén

LillaM

2017. október 12.

Csak annyit mondok, hogy 2012-ben Szicíliában vettem egyet nagyon szép fehéret, aztán évekig nem használtam, idén kipróbáltam, és nem csak hogy tökéletes az állaga, de nagyon tartós is a körmömön!

LillaM
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 12.

Imthemoon

Korcsoport: < 18
2017. augusztus 18.

Imádom, amikor le van akciózva mindig veszek 1-2 színt mert tényleg nagyon tartós, és szép:)

Imthemoon
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. augusztus 18.

quika

2017. július 17.

Eddig egy szinben, lilaban probaltam. A fedese gyatra, 3 reteg kellett hozza, hogy ne legyen csikos. Ellenben tenyleg gyorsan szarad, es ami a legjobb benne, hogy 1 hetig birta, utana kezdett kopni es lepattogni. Biztos, hogy kiprobalom mas szinekben is.

quika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 17.

Milkykee

2017. május 31.

Csodajo lakkok, gyors szaradas, rengeteg szin, kozepesen tartos , ennyi penzert nagyon megeri, foleg, ha epp akcios a weboldalon. Nagyon jo lenne, ha itthon is nyitnanak uzletet.

Milkykee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 31.

lilluskoroknai

2016. november 5.

Rengeteg körömlakkot kipróbáltam már és mindegyiknél az a véleményem, hogy csodás tartósságra egyik sem képes - sem a drága, sem az olcsó. Azonban ez a lakk az ára miatt hihetetlenül megéri, akciósan pedig bolond az, aki ott hagyja. A színválaszték bőséges, szinte összezavarja az embert,tényleg gyorsan szárad, a fedése egy rétegben is jó, és a tartóssága simán veri a drogériás lakkokét - bár persze csodákra ez sem képes. Még pluszban azt tapasztaltam, hogy ezektől a lakkoktól nem sárgul a körmöm felszíne :)

lilluskoroknai
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 5.

jadegirl

2016. június 11.

Nagyon széles színválaszték van és kedvező az ára,pláne leárazáskor. Nekem a tartóssága base-el és fedőréteggel sem lett extra tartós de semmivel nem rosszabb mint egy Rimmel pl. Érdemes inkább ezt választani a szokásos drogáriás lakkok helyett.

jadegirl
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 11.

Csingiling0415

2016. január 18.

Kedvenc körömlakkom.Jól fed, pillanatok alatt szárad és sokáig bírja. Én mondjuk azért két rétegben szoktam felvinni ,de az egy rétegnek sincs semmi akadálya ;)

Csingiling0415
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 18.

eszti87

2016. január 7.

Nagyon jó minőségű lakkok, és ami lényeges: ár-érték arányban verhetetlenek! Rengeteg féle szín áll rendelkezésre. Jól fednek akár 1 vékony rétegben is (én mondjuk találkoztam 2 metál árnyalattal, amiknél kellett egy második réteg). Tartósak is. Kezdetben kíváncsiságból vettem 1 színt, és az ecsettel sikerült is megfogniuk :D Lehet felőlem akármilyen minőségű és persztízsű egy körömlakk, ha az ecsetét nem szeretem. Pl. ott van az OPI, amit azért cseréltem le a Sally Hansenre, mert az ecsete végre olyan volt, amivel könnyen és gyorsan lehetett lakkozni, és idomult a köröm formájához. Az más kérdés, hogy cca. 8 évig szárad rétegenként :D
Szóval, a Kiko-s ecset - a Sally Hansenéhez tudnám hasonlítani, de nem a formáját, sokkal inkább a kezelhetőségét illetően.

Aki külföldön jár, mindenképp nézzen be egy Kiko üzletbe! Nemcsak a lakkjaik szuperek, hanem minden más is, kifejezetten olcsók, és mindig van valamilyen kedvezmény, érdemes velük kísérletezni :) Online is lehet tőlük rendelni, de azt még nem próbáltam.

eszti87
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 7.

Emolliensek: Pentaerythrityl Tetraisostearate
Emulgeálószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate
Tisztítószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate
Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol
Színezékek: Barium Sulfate, Red 6 / CI 15850, Red 7 / CI 15850, Red 34 Lake / CI 15880, Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 42090, CI 60725, CI 74260, Ultramarines, Black 2 / CI 77266, CI 77491, CI 77499, Ferric Ammonium Ferrocyanide / CI 77510, Titanium Dioxide / CI 77891

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Színezék. Piros.

Szintetikus színező anyag. (Lila)

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.