KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Kinky

Ár:   £6.99   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: blairwaldorf, Módosítva: 2016. július 12.

Ár:   £6.99
Kategória:   Hajápolók

A Kinky Curly Straight kozmetikumokat az azonos nevű fodrászszalon gyártja annak érdekében, hogy a használók otthon is szalon-szépségű hatást érjenek el. Használat: A sampon használata után nyomj a hajadnak megfelelő mennyiségű balzsamot a tenyeredbe, majd masszírozd bele a hajadba. A legjobb hatás érdekében 5 perc után mosd ki a hajadból.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

nikolett00

2017. április 3.

Secret Selection boxból van meg nekem, tavaly nyár óta. Hatalmas kiszerelés, még mindig nem fogyott el, mert kevés is elég belőle, isteni finom illata van, és egy csodát tett a hajammal!

nikolett00
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 3.

CeCeDrake

2016. október 23.

Régen használtam olyan balzsamot, amitől fénytelen, sprőd, kezelhetetlen szénakazal lett a hajamból. Ez pont ilyen!
Rémes, 6-8 perces öblítéssel sem akar távozni a hajból, negyed óra után sem sikerül rendesen kimosni, nagyon ragaszkodó.
3 használat után megváltam tőle, de azóta is csak vándorol, még olyan emberhez nem került, akinek valami pozitív hatást fejtett volna ki a haján.

CeCeDrake
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 23.

blairwaldorf

2016. július 24.

Secret Selection box-ban kaptam, kíváncsian próbáltam ki. Hogy mennyire fiatalít, remélem, kiderül, ha elfogyott az egész tubus. De így rövid használat után is megkedveltem már. Szerintem jó kis hajbalzsam, ráadásul isteni édeskés illata van, amit meg is őriz a hajam. Sajnálom, hogy nem tudom bármelyik drogéria polcairól leemelni. :)

blairwaldorf
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 24.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice
Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Glycerin, Persea Gratissima (Avocado) Oil
Vitaminok: Panthenol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Laureth-23 ti I eu 3 0

Lauryl alkoholból előállított tisztítószer, emulgeálószer, felületaktív anyag.

Kókuszolaj, melyet emollient anyagként használnak a kozmetikumokban. Viszonlyag magas a comedogén indexe (5-ből 4-es), így a pattanásokra hajlamos bőrűeknek érdemes kerülni.

Színező anyag. (Piros)