KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Kiss My Face

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   online külfüldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Mara, Módosítva: 2014. május 12.

Lelőhely:   online külfüldről
Kategória:   Fényvédők

Speciális izzadásálló formulájú fényvédővel, amit kifejezetten az aktív életmódot kedvelőknek fejlesztettek ki. Ezt az átlátszó, nem kenődő sprayt egyszerű használni, egyenletes oszlik el és pillatok alatt megszárad.

• Széles spektrumú SPF50
  • Színtelen
  • 40 percig izzadásálló
  • Parabénmentes
  • Gluténmentes
  • Hűsítő aloét és uborkát tartalmaz
  • Nem nanorészecskés
  • Nem aeroszolos
  • Nem tartalmaz mesterséges színezéket vagy illatanyagot
  • Nem tartalmaz állati eredetű össztevőket és nem tesztelték állatokon
  • Biológiailag lebomló

Aktív össztevők: Avobenzone 1.0%, Homosalate 6%, Octinoxate 7.5%, Octisalate 5%

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Mara

2014. augusztus 6.

Az alkohol miatt félve használtam. Nyáron ez volt a plusz réteg fényvédőm, amit napközben is könnyen magamra fújtam. Egyszerűen nem tudtam megbízni ebben az átlátszó folyadékban, mintha semmi sem lenne a bőrömön. Ez a megszokott nehéz fényvédők után nagyon más volt. Tetszik a kókuszillata, azoknak nem javaslom, akik nem bírják az alkoholt vagy az illatanyagot. Engem akkor győzött meg teljesen, amikor egész nap tűző napsütésben aszalódtam egy vízparton. Nem volt nálam más, ezzel fújtam le magam kétszer és nem égtem le. Arcra is fújtam, azt annyira nem élveztem, de muszáj volt, másnak sem javaslom. [Amúgy 30 perc után már rákvörös bőröm a napon és fáj, úgy leégek.]   Olvass tovább a blogon >>

Mara
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 6.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Sodium PCA
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate, Tocopheryl Acetate