KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Kiss My Face

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   online külfüldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: morning_glory, Módosítva: 2011. szeptember 25.

Lelőhely:   online külfüldről
Kategória:   Hajápolók

Ellenőrzött, természetes növényi alkotóelemekből összeállított balzsam, egyedülállóan természetes aromát és illatanyagot hordoz. Akár mindennapi használatra, minden hajtípusra ajánlott, mivel a hajat nem nehezíti el, hanem táplálja, rugalmassá és kezelhetővé teszi.

• A búzaprotein segít megőrizni a haj nedvességtartalmát.
  • A zsálya egészséges fejbőrt eredményez.
  • A zsurló fényt és rugalmasságot kölcsönöz a hajnak.

morning_glory

2011. június 16.

Ultrakönnyen fésülhetővé, rugalmassá és fényessé teszi a hajam. A citrusos illata fantasztikus, a 325 ml-es kiszerelés gazdaságos, sok benne a természetes gyümölcssav és nagyon szimpatikusak az összetevők. Hosszú, gubancolódásra és sprődségre hajlamos hajra nekem bevált.
Update: külföldi fórumokon tanácsolták, hogy ne mossuk ki a hajból, kipróbáltam, és nem bántam meg, most már 5 csillag a 4 helyett :) Nem nehezíti el a hajat, és így jobban ápol (nem tudom, reklámnak számít-e, én a Múzeum krt-i bioboltban vettem, de van a Széna téri üzletkp. bioboltjában is).

morning_glory
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. június 16.

Antioxidánsok: Camellia Oleifera (Green Tea) Extract, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract, Camellia Oleifera (Green Tea) Extract
Hidratálók: Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Glycerin
Vitaminok: Tocopherol, Panthenol

Közönséges kakukkfű virágának és levelének a kivonata.  A CosIng az összetevőt maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése), tonizáló, bőr javító összetevőnek kategorizálja. Paula Begoun szerint bár a kakukkfűnek antioxidáns tulajdonsága van, a benne található illatanyagok bőrirritálóak.

Japán zöld tea kivonata. A normál zöld teához hasonlóan antioxidáns és gyulladáscsökkentő tulajdonsága van. Lásd zöldtea-kivonat.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Nyolc szénatomból álló zsírsav, mely természetes módon megtalálható több emlős állat tejében, valamint kisebb mennyiségben az kókusz olajban és a pálma olajban.A CosIng besorolása szerint az összetevő tisztító, emulgeáló, felület aktív anyag és maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése) funkciót tölt be a kozmetikumokban.