KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Kjaer Weis

Ár:   €42   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   2,4 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Madison Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: whitemerci, Módosítva: 2018. november 8.

Ár:   €42
Kiszerelés:   2,4 g
Lelőhely:   Madison Luxusparfüméria
Kategória:   Sminkek szájra

Kjaer Weis ajaktintája 2 termék fúziója - a rúzsé és az ajakbalzsamé. Tápláló és hidratáló, balzsamszerű textúrával rendelkezik, és finom színt kölcsönöz az ajkaknak. Antioxidánsokban gazdag, parabénmentes, mesterséges színezéktől mentes és gluténmentes. Nem tesztelték állatokon.

10 árnyalatban elérhető

whitemerci

2018. november 26.

Szeretem ezt az ajakápolós ajaktintát! Ez nem rúzs, inkább egy színezett, krémes, kissé balzsamos ajakápoló. Szeretem, hogy ecsettel kell felvinni, én rúzsoknál is szeretem az ecsetet használni, nekem most már a hajnali órákban is gyorsan megy :-), de azért nem mindig így kenceficélek.
Mivel nagy százalékban (95%) organikus termékről van szó, rengeteg olajat, Shea vajat tartalmaz, ezért megkezdés után ajánlatos hamar elhasználni, és persze kizárólag tiszta ecsettel belenyúlni (újjal inkább ne). Remek állaga van, de az aljához érve nálam pici kis gombóckák láthatók a kencében, de a Zoeva összecsukható ecsete pontosan megfelelő szőrrel rendelkezik ahhoz, hogy ezeket a kis gömböcöket gond nélkül és csodaszépen eldolgozza. Az ismerkedést én egy nude jellegű színnel kezdtem, a Dream State árnyalattal, ami rajtam igazán szép, és még az ajkaimat is szebbnek láttatja. Enyhe kis egészséges fénye van, szereti az ajkam, annyira, hogy be is cuppantja teljesen, ezért én magammal szoktam vinni, és gond nélkül után kenegetek. Az állaga inkább krémes, szerencsére nem túl balzsamos, mert a nagyon balzsamos kencék nekem el szokták nehezíteni az ajkaimat, de ez egyáltalán nem. A fém tartója igazán szép, elegáns tervezés, könnyen nyitható, de erőteljesen záródik így kistáskában sem lesz belőle baleset. A tokban elhelyezkedő és cserélhető ajaktintát tartalmazó pan elég alacsony, lapos, éppen ezért is, meg a higiénia miatt is, meg persze a kicsit hosszabb eltarthatóság miatt is kizárólag ecsetes használatot javaslok. Újjal belenyúlva ki is túrjuk a kencét a tok szélére, és mivel szorosan rácsúsztatható a fedele, ezért szanaszét fogja kenni az egészet. Nem olcsó termék, tok nélkül is kapható mágneses pan, úgy egy kicsit barátibb. Számomra határozottan megérte kipróbálni, nagyon szereti az ajkam, igazán kellemes érzés viselni, és szép, egészséges ajkakat is varázsol egész napra, ha elfogy biztosan újra fogom venni, de egyszerre csak és kizárólag 1 db-ot, és azt javaslom megvásárlás előtt mindig ellenőrizzük a gyártás időtartamát is, mert gyorsan romlandó termék!

whitemerci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 26.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

A Rosa Rubiginosa nevű vadrózsa csipkebogyójának olaja. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emollient összetevő. Ez az olaj rendkívül gazdag esszenciális zsírsavakban, vitaminokban, karotinoidokban, ezért kiváló anti-aging összetevő. Paula Begoun szerint nagyon jó antioxidáns és emollient, a Truthinaging információi szerint pedig rendkívül gazdag forrása az A- és a C-vitaminoknak és duzzanatcsökkentő, vérzéscsilapító, heggyógyító, és erőteljes hidratáló hatással is rendelkezik, valamit stírák és ekcéma ellen is hatásosnak bizonyult.