KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Klairs

Ár:   $23   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: klaris171, Módosítva: 2018. október 12.

Ár:   $23
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

• Puhává és hidratáltá teszia bőrt
  • Bőrnyugató hatású.

anneshirley

2018. szeptember 18.

Teljesen korrekt hidratáló folyadék (szérum/esszencia/akármi), de azért a Hada Labo nekem táplálóbb. Gyorsan beszívódik, probléma nélkül lehet rá sminkelni. Illata sajnos van, de nem tolakodó, és hamar elillan. Biztosan az a sok gyógynövénykivonat meg vitamin is csinál valami jóságot, de egyelőre nem tudnám megmondani, hogy konkrétan mit.

anneshirley
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 18.

BLili

2018. június 14.

A szérummal átitatott maszktól is kipirultam, ettől viszont égett a rosaceás bőröm, miközben kifejezetten ilyen gondra ajánlották, és nem is egy helyen, hanem mindenhol ez van kiemelve.

BLili
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 14.

Milkycaster

2018. május 23.

Első körben csak mintám volt belőle, de annyira meggyőzött, hogy berendeltem a teljes kiszerelést. Gyorsan felszívódik, nem hagy ragacsos réteget és nagyon szépen megnyugtatja a bőröm. A makacs száraz foltjaimon is segít, nyárra tökéletes. Az enyhe gyógynövényes illata is tetszik, szerintem mindenképp megér egy próbát zsíros és vízhiányos bőrre.

Milkycaster
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 23.

Kaboo

2018. január 25.

Puhává és hidratáltá teszi a bőrt?: igen
Bőrnyugtató?: igen
Meglepi?: feszesít, simít, egyenletesebb bőrképet eredményez (első használat után)
Állag: kicsit géles folyekony, kellemes és egyszerű használni
Felszívódás: gyors, nagyon gyors nem hagyott semmilyen réteget maga után
Illat: hm... enyhe gyógynövény, növény

Kaboo
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 25.

Puhává és hidratáltá teszi a bőrt?: igen
Bőrnyugtató?: igen
Állag: kicsit géles folyekony, kellemes és egyszerű használni
Felszívódás: gyors, nagyon gyors nem hagyott semmilyen réteget maga után
Illat: hm... enyhe gyógynövény, növény

niki123

2017. december 15.

A tonikjával egyszerre vezettem be a rutinomba (tudom ejnye...), de nagyon megszerettem. Télre muszáj a plusz hudratálás és ez a szérum tökéletesen teszi a dolgát. Hidratál, nem irritál, nyugtat és mintha ragyogobb lenne az arcbőröm. Gyorsan beszívódik, szuper a pumpás változás (nekem a pipettákkal sokszor meggyűlik a bajom). Igazából nem is tudom tovább ragozni, azt nyújtja, amit ígér, mindenféle "mellékhatás" nélkül.

niki123
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 15.

Lencseee

2017. október 25.

Az általam használt legjobb hialuronsavas kence. Én inkább csak, mint esszenciát használom, kenek felé még egyéb szérumot, de hibátlan. Érezhetően hidratál, semmi irritáció, csak puha bőr...(Hada labo lotionnel mesteri hidratáló párocska). Szerintem egy jó időre elköteleződök ebben a termékvonalban e mellett. Vita nélkül 5csillag tőlem!

Lencseee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 25.

kozmetikumboltkoros

(!)
2017. szeptember 27.

Szerintem zseniális ez a termék. Én is mintában kaptam egy rendelés mellé. Hamar felszívódik és zseniálisan hidratál. Én biztosan megrendelem! Csak azért 4-es mert a hosszútávú hatásokat nem ismerem. Majd UPDATE-elek. ;)

kozmetikumboltkoros
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 27.

mstindigo

2017. augusztus 23.

Életem első magas hyaluronsav tartalmú terméke, ami bejött. Ez nagyon meglepett, mert általában kifejezetten kiszárad a bőröm hosszabb-távon tőlük, úgyhogy nagyon szkeptikusan álltam hozzá. Aztán nagyon megszerettem, mert pikk-pakk beszívódik, jól hidratál. Nekem a bőröm nagyon vízhiányos, úgyhogy abszolút bejön a soklépéses koreai rutin, amibe ez tökéletesen belepasszol. Utána teszek még fel egy könnyed hidratálókrémet és/vagy fényvédőt.

mstindigo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 23.

mliptak

2017. május 25.

Rendelés mellé kaptam mintát belőle és megvallom elsőre nem tetszett. Túl vizesnek éreztem és olyan semmilyen hatása nem volt. A krémmel együtt használva azonban azt vettem észre sokkal hidratáltabb és kisimultabb lesz az arcom. Reggel a saját krémje (Klairs Rich Moist Soothing Cream), este pedig a Klairs Midnigth Blue Claming Cream-je alá használtam. Nagyjából mire elfogyott a mintám addigra megszerettem, így valószínűleg beszerzem a teljes kiszerelést is, aztán meglátom úgy is.

mliptak
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 25.

Dorika007

2017. január 1.

Nagyon könnyű a használata és a smink sem kenődik el rajta. Egyből beszívódik és nincs semmilyen fura érzet utána. Több krémmel is úgy jártam, hogy nap végén le tudtam mosni gyakorlatilag, amit reggel magamra kentem, de itt hál' Istennek nem ez a helyzet. A hosszútávú hatásáról később írok update-et :)

Dorika007
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 1.

Antioxidánsok: Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopheryl Acetate, Beta-Glucan
Gyulladáscsökkentők: Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Beta-Glucan, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Portulaca Oleracea (Green Purslane) Extract
Hidratálók: Sodium Hyaluronate, Butylene Glycol, Betaine, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Vitaminok: Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopheryl Acetate, Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Az ázsiai gázló, vagyis gotu kola kivonata. A CosIng besorolása szerint tisztító, nyugtató, bőrfelszínt egyenletesebbé tevő és tonizáló hatása is van. Az INCIDecoder szerint a gotu kolának jól dokumentált sebgyógyító, antioxidáns, gyulladáscsökkentő és hidratáló hatása van. Fő biológiailag aktív komponensei az asiaticoside, madecassoside, asiatic és madecassic acid, amik regeneráló és antioxidáns hatása külön-külön és együtt is jól alátámasztott. In-vitro (kémcsőben végzett) kutatások alapján a Gotu Kóla aktív összetevői serkentik a bőr saját GAG (a bőrben lévő természetes hidratáló elemek)  és kollagén termelést is. A Gotu Kolával gyakran találkozhatunk cellulite vagy stria elleni termékekben is vérkeringés élinkítő hatása miatt.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A rizskorpa kivonata. Bőrnyugtató és antioxidáns hatású összetevő.