KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Klairs

Ár:   $22   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Fiorentina, az összetevőket feltöltötte: lzsoficim, Módosítva: 2018. július 10.

Ár:   $22
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Nem irritáló tonik, amely megfiatalítja a fáradt bőrt és visszaállítja a hidratáltságát.

• Gyorsabb felszívódás, fokozott hidratálás
  • Kiegyensúlyozott pH-szint
  • Nyugtató formula
  • Nem okoz irritációt

Illatanyag- és illóolajmentes.

umpalumpa

2019. január 18.

Na, ez az egyik csodaszer nálam. Tudom, nem ér ilyen hamar véleményezni (pár nap alatt), de ez olyan látványos és annyira érezhető javulást adott, hogy lelkesen leírom.
Arctisztítás utáni első lépésben kb. 10 cseppet öntök a tenyerembe és zónánként viszem fel. Szuper, hogy a szemem környékére is kenhetem, ezért is vettem az illatmentes változatot. Minden utána jövő kence szebben, jobban kenhető és gyorsabban, alaposabban szívódik, érzésem szerint jobban hasznosul. Van egy nagyon kemény állagú, vastag krémem, amit nagyon nehéz eloszlatni, de erre a tonerre kenve siklik, mint havon a szánkó. Nem ragad oda egy helyre ezért így szívesebben használom. Napok óta rosszul alszom és keveset pihenek, de mégis szép a bőröm, nem olyan szürkés, mint máskor. Az orcáim nem feszülnek, kis túlzással, mintha egy jó fátyolmaszkot használtam volna, úgy fest a képem a használata után. Imádat!
(Nem koreából rendeltem, nem is e-bayről, hanem egy itteni webáruházból, mert az ára csak hajszállal volt drágább. 2 nap alatt megkaptam, nem izgultam a vám miatt. Szerencse, hogy könnyen elérhető pont ez a finomság.)

umpalumpa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 18.

HRenata

2019. január 14.

A legjobb tonik. Pont olyan és azt adja, amire vágytam. Normál, kissé vízhiányos bőröm van ami érzékeny is. A rétegezős rutin tökéletesen bevált, ebbe szerettem volna valamit ami kicsit testesebb és többet ad, mint egy hagyományos vízszerű tonik. Ez a termék pont ilyen, gazdagabb géles állagú, hidratál, feltölt, simàbb-puhább bőrt eredményez. Az eredetit akartam kipróbálni, de örülök, hogy megszületett az illatmentes verzió is, óvatosságból ennél maradok.

HRenata
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 14.

BLili

2019. január 5.

Par használat után elkezdte csípni a bőrömet. Mèg mindig imádom az illatát, de nem jó érzékeny bőrre, mivel csíp, éget. Ezt azért nem vártam volna tőle. Elhasználom, mert még black friday-es árleszallítás ellenére sem volt olcsó, de végleg visszatérek a Soon Jung család tonikjához.

BLili
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 5.

emerilda

2018. december 17.

Használtam mind a két változatot, de ez jobban tetszik mert több rétegben használva nem lesz olyan ragacsos mint a sima tesója.
*************
VÍZHIÁNYOS BŐRŰEKNEK:
Próbáljátok ki, hogy 3-4 rétegben felviszitek. (Nekem ilyenkor szép sima, enyhén egészségesen fénylő lesz a bőröm és már pár nap alatt láthatóan visszahidratál)
Utána a tenyeretekben keverjetek el egy kevés hialuronsavas szérumot (pl.: a klairs szérumát, nekem az tökéletesen bevált önmagában is, de ezzel a módszerrel még hatékonyabb) egy csepp jó fajta olajjal (pl.: NUXE) és masszírozzátok bele jól a bőrötökbe.
Ezután pici vízzel (vagy egy koreai esszenciával/lotionnal) masszírozzátok el újra és tökéletesen felszívódik olajos avgy ragacsos réteg után.

HATÁSA
Több barátnőmön és barátomon is próbáltam és mindegyiküknek a bőre pár nap alatt teltebb és puhább lett. A zsírosabb bőrüeknek meg csökkent a faggyútermelése, aznap mikor reggel megcsináltuk nekik nem zsírosodott át a bőrük.

emerilda
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 17.

*************
VÍZHIÁNYOS BŐRŰEKNEK:

HATÁSA

Annamy

2018. december 16.

Sokáig gondolkodtam, hogy megrendeljem-e a terméket, de végül rászántam magam és nem bántam meg. Kicsit géles állaga van, nem olyan folyékony, mint a tonikok, amelyeket korábban használtam. Emiatt nem is teszem vattára, a tenyerembe csöpögtetem és átpaskolom vele az arcom, nyakam, dekoltázsom. Nagyon jól és gyorsan felszívódik, úgy érzem kellően hidratálja a bőröm, kellemes érzés használni.

Annamy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 16.

i.napcsi

2018. december 6.

Már literszámra rendelem,valahogy nagyon megszerettem bár az első találkozás a tipikus valami másra számítottam de a tény rájöttem este szinte megnyugtatja a bőröm és baromi jó alap.Úgy használom hogy a koreai toneres vattába belenyomok egy tripla adagot és az egész arcom nyakam átpaskolom vele,időnként minipakolast is csinálok ezzel a tipusú vattával együtt!Csak ajánlani tudom pláne érzékeny bőrüeknek,,vagy nagy haszna tud lenni,tretinoin és hasonló anyagok mellett mert szükség van egy potenciálisan nonirritativ,nyugtató,hidratáló hatásra!Napiszinten használva mutatja meg hogy miért is jó,egy termékminta ehez kevés!!Nekem 10 csillag!!

i.napcsi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. december 6.

Lencseee

2018. november 29.

Nagyon klassz, nekem kifejezetten tetszik, hogy nincs benne az az erős gyógynövényes illat, mint a barna üvegesben. Most már a Cosrx aha/bha tonerjét ezzel felváltva használom. Jóval sűrűbb, de még nem esszencia sűrűségű. Ha valami egyzserű, de nagyszerűre lenne szükség, hát vegyétek és használjátok. Különleges hatásról beszámolni nem tudok, csak ahogy a vloggerek mondják: "egyszerűen teszi a dolgát". Ez nem egy antioxidáns csodaszer, ami nagy hatással van, de tud nélkülözhetetlen lenni egy rutinban:-)

Lencseee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 29.

niki123

2018. november 21.

Télre imádtam a sima változatát is. Alapvetően nekem az abban található olajok sem okoztak problémát, de hajtott a kíváncsiság. Igazából ez is szuper tonik. Hidratál és nyugtat, kellemesen felszívódik. Talán nem érzem a hatását annyira erősnek és látványosnak, mint az eredeti tesójáét. Annak ellenére, hogy az eredetit kis jobb teljesítményünk érzem, ez is rendkívül szuper termék és szerintem tök jó, hogy azok is kipróbálhatják, akik amúgy érzékenyebbek. Kicsit drágának tűnhet, de nagyon sokáig elég.

niki123
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 21.

anna990

2018. szeptember 24.

Két hónapja használom, eddig a 60%-a fogyott el. Évek óta kiforrott rutinom van, igazán nem számítottam rá, hogy van olyan termék, ami még ehhez hozzáadhat, de ez a "tonik" meglepett. Elég érdekes az állaga, nagyon folyékony, de közben zselés. Közvetlenül arcmosás után használom még nedves bőrre, löttyintek egy kicsit a tenyerembe, és paskoló mozdulatokkal szétoszlatom az arcomon. Nagyon szépen feltölt, vízhiány kezelésére ez a legjobb termék, amivel eddig találkoztam, de mintha tisztult is volna tőle a bőröm. Elég szilárd oszlopa lett a rutinomnak, lehet, hogy megpróbálkozom az illatos változatával is, az INCI-ben különbség nincs, ezt az egy dolgot leszámítva.

anna990
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 24.

dzsanki

2018. augusztus 17.

Az eredetit is szerettem, de ez még jobb, mivel nincs benne parfüm. Nagyon jó használni, gyorsan beszívódik, hidratál, nyugtat. Átlátszó, a víznél sűrűbb, zselészerű folyadék, amit rétegezés közben is lehet használni, vagy szérumhoz, hidratálókrémhez keverni, de önmagában is nagyon jó, hűsítő érzést nyújt. A flakonból nem ömlik a tonik, nagyon könnyű adagolni, sőt egyes mist flakonok is vissza tudják adni permet formájában.
Egyedül az ára magas kissé, viszont én majdnem fele ennyiért vettem a roseshop-ban, szóval 13 dollár OK érte.

dzsanki
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 17.

Antioxidánsok: Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Tocopheryl Acetate, Beta-Glucan, Sodium Ascorbyl Phosphate
Gyulladáscsökkentők: Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Beta-Glucan, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Betaine, Sodium Hyaluronate, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Peptidek: Copper Tripeptide-1
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Sodium Ascorbyl Phosphate

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A Spilanthes acmella, magyar nevén iskolavirág vagy ábécéfű kivonata. A Truthanaging azt írja, hogy az összetevőt a botox természetes alternnatívájnak tartják, mivel helyileg alkalmazva oldja az izomfeszültséget, ezáltal simítja a ráncokat.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

3 aminsavból álló peptide (Tripeptide-1) és réz komplexe, ami a szervezet különböző folyadékaiban (pl. plazma, vizelet, nyál) természetesen is megtalálható. A viszonylag bizonyított és sokat kutatott peptidek közé tartozik, aminek kimagasló sebgyógyító és gyulladáscsökkentő tulajdonsága van. Különlegessége, hogy sebgyógyuláskor először segíti a hibás kollagén lebomlását, majd az egészséges, új kollagén újratermelődését. Anti-aging hatása nagyon ígéretes, egy kisebb, de embereken végzett 1998-as kutatás szerint kollagén serkentő képessége felveszi a versenyt a C-vitaminnal és a retinollal. Hajápoló termékekben is találkozhatunk vele, ahol hajnövekedést segítő tulajdonsága miatt használják. Részletesebb infó INCIDecoderen és Truthinaging-en.