KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Klorane

Ár:   2500-3400 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   100 ml és 200 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: erika0325, Módosítva: 2014. december 22.

Ár:   2500-3400 Ft
Kiszerelés:   100 ml és 200 ml
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

erika0325

2014. december 26.

Második flakonnal rendeltem meg. Szép lassan, de biztosan megszerettem. Nagyon gyengéd, kíméletes, és közben szépen leszed mindent ahogy kell.

erika0325
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. december 26.

Hidratálók: Butylene Glycol, PEG-6