KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Kneipp

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tvylvis, Módosítva: 2017. május 11.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Fürdőtermékek

"Körbeölelő" ápoló olajos fürdősó avokádóolajjal. Az avokádóolaj intenzíven táplálja, a jojoba- és a ligetszépeolaj ápolja és védi a bőrt.

A Kneipp fürdőkristályok természetes tisztaságú termálsóját az Európában egyedülálló Saline Luisenhall ősi eredetű sókészletéből nyerik évszázados hagyományokat követve. Ez a só mentes kémiai adalékoktól, környezeti behatásoktól és természetes nyomelemeket tartalmaz.

Növényi ápoló hatóanyagokkal, tartósítószerek (pl. parabének) nélkül, színezőanyagok nélkül, paraffin-, szilikon- és ásványi olajok nélkül, tapasztalt természetgyógyászok és bőrgyógyászok által kifejlesztve és ellenőrizve. Bőrbarát jellege egyetemi klinika által igazolt.

zonga

2018. április 30.

Én nem szórtam tele vele a kádat, csak kb. harmadát öntöttem bele, de így kicsit csalódás volt. Már fürdősóknál is ugyanígy szoktam eljárni, de itt kevésnek éreztem az adagot. Nagy várakozással vettem meg, de nem volt egy hűha-érzésem. Nem rossz termék amúgy, de van olyan fürdősó, amit jobban szeretek, és amit intenzívebbnek érzek.

zonga
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 30.

Tvylvis

2017. november 6.

Kiemelkedően jó fürdősó a Kneipp termékpalettáján. Pont kellemesen olajos állagúvá teszi a vizet, simán meg lehet úszni utána a testápolózást, főleg, ha az ember minden este bekrémezi magát. Szép halványzöldre festi a vizet, és nekem az illata is nagyon tetszik. Elég megosztó illat, púderes, zöld, a háttérben nyersen keserű, valóban az avokádóolaj a domináns. Egyértelműen újra fogom venni.

Tvylvis
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 6.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil