KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Kneipp

Ár:   1,2 €   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tvylvis, Módosítva: 2016. október 5.

Ár:   1,2 €
Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Fürdőtermékek

"Erdei séta" fürdőső fenyőfélék illóolajával. Segít fellélegezni és feltöltődni a mindennapokban.

Antioxidánsok: Tocopherol

A törpefenyő tűleveléből kinyert olaj. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint illatanyagként használt összetevő.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.