KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Kneipp

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: erdmagic, Módosítva: 2012. február 9.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Fürdőtermékek

Mundow

2017. szeptember 9.

Kellemesen lazító és élénkítő fürdősó. Az illata kicsit túl intenzív nekem.

Mundow
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 9.

Kellemesen lazító és élénkítő fürdősó. Az illata kicsit túl intenzív nekem.

bogarka

2017. augusztus 17.

Szép összetevők, kellemes érzet, árban jobban megéri mint a színes-szagos fürdőbombák, még ha nem is olyan trendi. Még venni fogok, azt hiszem :) Jó kis lazító fürdősó.

bogarka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 17.

Mackobunda

2016. december 24.

Frissítő és élénkítő hatása van.Próbaként kis tasakban használtam és nem a nagy kiszerelésben. Soknak éreztem és erősnek az illatát, de ellazított. Valamiért többet vártam tőle.

Mackobunda
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 24.

Zsuzsi216

2016. május 10.

Nagyon hatásos az izom- és izületi fájdalmakra. Az illata is jó, mint mindegyik Kneipp terméknek.

Zsuzsi216
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 10.

csikevix89

2013. március 5.

nagyon kellemes az illata,tényleg élénkíti a testet, és a dm-ben kapható kis zacskós kiszerelés is elnyerte a tetszésem.

csikevix89
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 5.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

A rozmaring leveléből készült olaj. Lásd rozmaring.

Szibériai fenyőtű illóolaja. Békés, édes illat, mely  jó a test endokrin, vizelet, keringési és légzési rendszerének élénkítésére.  Megnyugtat, izomfájdalmakra, reuma és köszvény ellen is hatásos.  Kombinálható eukaliptusz, rozmaring, muskotályzsálya, teafa, vagy a borsmenta olajjal.

A törpefenyő tűleveléből kinyert olaj. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint illatanyagként használt összetevő.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!