KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Kneipp

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szucslia, Módosítva: 2011. szeptember 27.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Fürdőtermékek

A Kneipp Kikapcsolódás Fürdőkristály természetes termálsóból készül, értékes citromfű és citronella illóolajat tartalmaz. A Kneipp fürdőkristályok tiszta termálsóját az Európában egyedülálló Saline Luisenhall természetes sókészletéből nyerik évszázados hagyományokat követve. A sókristályokat értékes aromaaktív olajokkal vonják be. A termálsó nem tartalmaz kémiai és környezetszennyező anyagokat. A sókristályokat értékes aromaaktív olajokkal vonják be, melyek kizárólag természetes növényi eredetű olajok. Bőrgyógyászatilag tesztelt, pH-bőrsemleges, tartósítószert és alkáli szappant nem tartalmaz. Aromahatás: a citromfű és a citronella illóolajok ellazítják a testet és megnyugtatják a lelket.

Mundow

2017. június 8.

Nagyon kellemes használni. Ellazít és pihentet.

Mundow
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 8.

Nagyon kellemes használni. Ellazít és pihentet.

juditka70

2017. március 11.

Fenomenális! A természetes olajai révén segít ellazulni,és pihentető fürdő élményt nyújt.

juditka70
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. március 11.

csibepihe

2016. december 18.

A vizet olyan kékre színezi, hogy olyan érzés, mintha valami lagúnában fürdenél. Az illata is jó.

csibepihe
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 18.

Berniii

2016. augusztus 17.

Nekem nincs semmi bajom a termékkel, az illatát is elviselem, igaz, hogy lehetne jobb, de szerintem abszolút nem vészes. A vízet szépen kékre színezi, engem teljesen ellazít és kikapcsol. :) A fürdősókat egyébként habfürdővel szoktam keverni, szóval a végeredmény nem teljesen az, mintha csak a fürdősót használnám, de nekem tetszik.

Berniii
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 17.

Hoagirl

2016. február 15.

Karácsonyra kaptam, ajándék volt, én magamnak biztos nem ezt választottam volna, mert nagyon nem szeretem a citromfű illatát kozmetikumokban és szépségápolásban sem. De ettől függetlenül nagyon örültem neki, mert az illető akitől kaptam, pontosan tudta hogy fürdősó, habfürdő, fürdőbomba stb. mániás vagyok és ez nagyon jól esett. :) A Kneipp termékeket egyébként nagyon szeretem, régóta hűséges vásárlójuk vagyok. Amikor megszagoltam ezt a terméket, hát kissé hátrahőköltem, és nagyon reménykedtem abban, hogy a vízben feloldódva már nem lesz ennyire erőteljes az illata. Fél kupaknyit tettem a vízbe és így tényleg kevésbé intenzív, egészen elviselhető, bár nem ez lesz a kedvencem, az is biztos. Nyugtató hatásról nem tudok beszámolni, mert engem már eleve a kádban lazulás is kikapcsol, nem hiszem hogy sokat nyom a latban a fürdősó. A vizet egyébként csodaszép kékre színezi, abban azért gyönyörködtem egy jó darabig. :) Összességében nem rossz termék, de nem ez lesz a legnagyobb kedvencem a Kneipp repertoárjából.

Hoagirl
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 15.

JHajni

2013. december 8.

fúú hát nem tudom.... mekkora hülye voltam hogy nem szagoltam meg mielőtt megvettem. Azt hittem hogy le van zárva ilyen alufóliás lappal. Szerintem túl erős illata van, sőt , szerintem inkább büdös,olyan rovarirtó Chemotox szaga van.
Akárhogy is próbáltam, nem bírom megszeretni az illatát, szinte teljesen tele van, és nem fogom tudni elhasználni :(
Feszültségoldást ígér, de azt se érzékeltem, és még drága is. Lehet a többi jó, de ez nem. Szóval sajnos le kell pontoznom :(

JHajni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. december 8.

macskajaj

2011. december 23.

Nagyon jó, főleg télen, teljesen ellazít, én szeretem hogy erős az illata. Rendkívül tartós, már nem is tudom mióta van meg, de még mindig van benne. Egyszerűen imádom.

macskajaj
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2011. december 23.

zsuzsanna.kurdy

2011. július 4.

Kellemes az illata, kicsit erős, de relaxáláshoz megfelel, legalább más illat nem jut el az orrodba :)

zsuzsanna.kurdy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 4.

szucslia

2011. június 16.

Én nagyon szeretem, bár aki nem szereti a méhfű/citromfű illatát annak nem ajánlom. Kellemes ellazulás... :D

szucslia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. június 16.

Emulgeálószerek: Polysorbate 20
Tisztítószerek: Polysorbate 20