KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Kneipp

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kisverus, az összetevőket feltöltötte: Erina, Módosítva: 2017. február 5.

Ár:   1990 Ft
Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Fürdőtermékek

Kneipp Körömvirág-rozmaring lábápoló fürdősó nyugtató körömvirág kivonatot, frissítő rozmaring illóolajat és termál fürdősót tartalmaz. Puhítja, felfrissíti a fáradt a lábakat. A természetes körömvirág kivonat nyugtatja a lábat és kiválóan hidratálja az érzékeny és fáradt lábakat. A rozmaring természetes illóolaja élénkíti a fáradt, égő lábakat. Kellemes illata energiával tölt fel. A tiszta és természetes termál fürdősó vegyi- és szennyezőanyagoktól mentes.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

juditka70

2017. március 11.

Az égő, fáradt láb elixirje. Csodás! 20 percig áztattam a lábam,de szinte azonnal érezhető a hatása.

juditka70
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. március 11.

Viki995

2016. március 30.

Ez egy csodás termék valóban a legjobb jelző rá, hogy " a fáradt láb elixírje" :D Imádom. <3 Egy a baj, hogy elég nehezen lehet csak beszerezni, legalábbis én tavaly nyáron kaptam egyet és azóta jártam a drogériákat, de csak pár hete az egyik budapesti Müllerben találtam meg eddig.

Viki995
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 30.

emnor

2015. február 28.

Kellemes illata van, felpezsdíti a lábakat, megkönnyíti a pedikűrözést. Után a Kneipp lábvajat használom, tökéletesek együtt. Én patikában vettem!

emnor
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 28.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract

A rozmaring leveléből készült olaj. Lásd rozmaring.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.