KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Kneipp

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Testápolás
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: jkrisztie2, Módosítva: 2011. december 26.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Testápolás
Bőrtípus:   Száraz

Mandula- és mandulavirág kivonatot tartalmaz, mely a bőrt A ésE vitaminnal látja el.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Marietta1977

2017. október 4.

Mindig szkeptikus voltam az olajakkal szemben.
De télen a lábamra tökéletes. Nem irritál, az illata is szuper, és nagyon sokáig elég. Jól hidratál, sima lesz a bőröm a használata után.

Marietta1977
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 4.

Mindig szkeptikus voltam az olajakkal szemben.

juditka70

2017. március 3.

Csak télen szoktam használni,amikor hajlamosabb a bőröm kiszáradni. Nemcsak száraz,de érzékeny bőrre is nyugodt szívvel ajánlom. Bőrfeszesítő hatású,és bőrmegújító is egyben. Gazdagon ápolja a bőrt, és gyorsan beszívódik,az értékes olajoknak ami benne található. Az érzékeny bőrhöz gyengéd,bőrnyugtató hatású,nem irritálja a bőrt. Megszünteti a bőrnek feszülő érzését, és az irritációra pedig nyugtató hatású. Csak ajánlani tudom mindenkinek!

juditka70
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. március 3.

generalnagy

2017. február 3.

Fantasztikus illata van és nagyon jól hidratál. Valóban nagyon puhává, egészen bársonyossá varázsolja a bőrömet. Nagyon tetszik a termék, az egyetlen negatívuma a csomagolása. Olajos kézzel könnyen kicsúszik a kezemből az üveg. Ezt leszámítva a termékkel nagyon meg vagyok elégedve.

generalnagy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 3.

nikimanó

2016. február 5.

finom illatú, selymes, jól táplál, sőt az ára sem sok, 50 ml került 1000 ft felettbe. Karácsonyra kaptam, dekoltázsra használom, termál spré után. nagyon kellemes.
update: sajnos komedogén, sztem az enyém kicsit más, mert argánolaj is van benne, gondolom amiatt elég erős ellenillatot kapott, ami szintén fárasztó egy idő után :(

nikimanó
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 5.

Dius24

2015. június 19.

Nagyon szeretem őket nekem 3 db 20ml kiszerelésű masszázsolajam van még a pixi boxban volt benne nagyon sokáig elég főleg az ilang ilang illatú áll hozzám közel!!5*

Dius24
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 19.

editok

2014. március 6.

Isteni az illata es a hatasa is! Kisebb sebhelyekre is jo gyogyir!

editok
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 6.

Isteni az illata es a hatasa is! Kisebb sebhelyekre is jo gyogyir!

Eremiana

2013. április 4.

IMÁDOM!! Kb. hetente szoktam használni...Én úgy csinálom, hogy fürdés vagy zuhanyozás közben teszek egy keveset a tenyerembe, és belemasszírozom a bőrömbe, kb. 10 percen keresztül. Utána hihetetlenül selymes, csillogó, ápolt és feszes lesz a bőröm.

Eremiana
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 4.

Szellő

2013. április 4.

Régóta használom ezt a finom olajat testápolóval keverve. Lenyűgöző illata és hatása van. Mindenkinek ajánlom!

Szellő
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 4.

Lanie

2013. március 4.

Hihetetlenül imádom az illatát, arról nem is beszélve hogy mit művel a bőrrel ez az olaj :)

Lanie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 4.

gini88

2013. január 28.

Ma kipróbáltam és mesés :-) Annyira finom illata van és a bőröm is szereti, biztos, hogy újra fogom venni!

gini88
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 28.

Antioxidánsok: Tocopherol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!