KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Kneipp

Ár:   365 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2016. január 9.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Fürdőtermékek

Vanília-, makadámdió- és mézkivonattal.

eperturmix

2017. május 1.

Borzasztó leszek,de ,hiába akartam jó legyen,nem jött össze.3 tasakos fürdőkádba való ilyen cuccot vettem,az egyik ez volt.Maga a csomagolása nagyon édi,és a rajta írtak alapján (vanília,makadámdió,méz) ez a kombó ütős lesz gondoltam,este nagy wellness veszi kezdetét.Hát nem.Az illata semmiféleképpen sem a hármak egyike,tömény marcipán...okéoké,csak én nem ezt kértem akkor pont.A másik a színe...amikor beöntöttem a kádba élénk pirosas-narancs színe volt.Ám ahogy telik fel a víz,bakker nem tudtam eldönteni,hogy ez most egy csirke alaplé,vagy egy gyanúsan sötét vizelet,amiben épp ülök...elég frusztráló,így ellazulni,áztatgatni magam elég necces..Ja és a marcipán,mandulás illat is seperc alatt eltűnik.
Nem ültem benne sokáig,valahogy nem jött,de ahogy kiszálltam elég hidratáltnak éreztem a bőröm,testápolót se kentem,ennyi a pozitívum.Kipróbálok még más Kneipp gyöngyöt,sót,kristályt de ez most nem jött össze.

eperturmix
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 1.

aguatic

2016. március 28.

Szeretem a dio minden formajat. Mikor meglattam hogy furdoso is van azonnal jott velem ( a cuki macik is meggyoztek a csomagolason). Nagyon jo illata van. A vizet citromsargara szinezi, kadat nalunk nem fogta meg. Viz kisse olajos lesz tole, boromet nem szaritotta, sot egesz jol hidratalja az olajtartalma miatt.
Biztos ujra veszem meg.

aguatic
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 28.

Biztos ujra veszem meg.

nadalandy

2016. január 9.

Sajnos nincs kadam, igy labfurdozesnel hasznaltam el.
Az illata annyira fenseges, olyan edeskes, ami tenyleg egybol jokedvre derit. Viszont nem taplalta a borom es semmifele kulonleges apolast sem tapasztaltam.

nadalandy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 9.

Sajnos nincs kadam, igy labfurdozesnel hasznaltam el.

olivebella

2015. május 22.

Nagyon szerettem vele fürdeni,akinek száraz a bőre,annak mindenféleképpen ajánlom! :) (mint minden mas Kneipp termeket is! :) )

olivebella
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 22.

La-Fee

2014. április 1.

Egyszer vettem ilyet, isteni illata van, nagyon jólesett benne fürödni.

La-Fee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 1.

Egyszer vettem ilyet, isteni illata van, nagyon jólesett benne fürödni.

Antioxidánsok: Tocopherol

Emulgeálószer, felületaktív anyag.