KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Kodi Professional

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Kiszerelés:   8 ml, 12 ml és 14 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   körmös szaküzletek, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Madi, Módosítva: 2017. április 10.

Kiszerelés:   8 ml, 12 ml és 14 ml
Lelőhely:   körmös szaküzletek, online
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

UV fényre kötő gumis fedőlakk.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Madi

2017. április 10.

Nagyon fontos, hogy a Kodi gumis alaplakkjával együtt használom, valamint az OPI GelColor lakkal nem tudom melyik tehet leginkább róla, de biztos, hogy ez a cucc is valami fantasztikus.
A körmeim iszonyatosan tönkre voltak menve az állandó bufferezéstől/lakkozástól és konkrétan papírvékonyak lettek, fájtak, hajlottak, legkésőbb a harmadik napon minden megtört rajtuk és lepattant. A kisujjamon konkrétan hosszában betört a körmöm, akkor döntöttem úgy, hogy most már valamit muszáj kitalálni.

Aztán rátaláltam erre és EZ EGY CSODA!! Két hét emberek, nem viccelek. Két héten át ez tökéletesen tartott, végül csak a lenövés miatt kellett újat csinálni. Az is fontos, hogy állandóan pancsolok, minden nap hajat mosok és gördeszkázom, szóval kímélve nem volt, de a fénye pont olyan, mint mikor elkészült, öröm ránézni, mintha üvegből lenne a körmöm. Imádom!

Madi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 10.