KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Kolynos

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Csilluska, Módosítva: 2012. április 3.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Fog- és szájápolók

Különleges összetevőinek köszönhetően segít eltávolítani a fogfelszínről a dohányzás, kávé, tea illetve színezett élelmiszerek okozta elszíneződéseket. A tisztítóhatása fényesítő összetevőjének köszönhető, amely a fogzománc károsítása nélkül távolítja el az elszíneződéseket, ezért mindennapos használata segít megelőzni a fogszuvasodást, kellemes, mentolos íze pedig üde, friss leheletet biztosít.

Ennie86

2018. június 13.

Kicsit erős az íze de egyébként jól tisztít.

Ennie86
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 13.

Kicsit erős az íze de egyébként jól tisztít.

Banszky

2017. június 25.

Számomra ez egy teljesen egyszerű fogkrém. Nincs vele semmi baj de nem is a legjobb. Szerintem ez sem fehérít mint semelyik drágább társa sem. :D Pont annyira lesz tőle fehér a fogam mint hogy reggelente lemosom vele a lepedéket. Pont.

Banszky
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 25.

Nanilia

2016. december 18.

Sokszor újra veszem, szerintem nagyon jó fogkrém. Meglepően olcsó. Nem csíp, nem irritál. Jól tisztít és jó az állaga, kellően habzik és sokáig friss a leheletem, pedig dohányzom.

Nanilia
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 18.

anetta.filip

2016. szeptember 14.

Nekem ez semmit sem ért, csak egy fogkrém volt a sok közül. Nem fehérített, (igaz, ritkán másikat is használtam közben). Bevallom, alig vártam már, hogy elfogyjon, és kipróbálhassam a többi bespejzolt fogkrémem. Ízre nem volt rossz, olyan Winterfresh-szerű, és engem nem csípett.

anetta.filip
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 14.

JudithBeauty

2016. június 6.

Már csak nosztalgiából is megvettem ezt a fogkrémet. Régen, amikor még gyerek voltam, mindig ezzel mostunk fogat. Anyukám nagy kedvence, akkor is, most is. Kedvező az ára, az íze is jó, és fehérítő hatást is észre lehet venni. Nekem bevált, 5 csillagot kap.

JudithBeauty
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 6.

prehalekjudit

2016. február 27.

Nagyon régóta csak ezt használom.Simán ver az összes agyonreklámozott fogkrémet.A fehérítő hatása nekem bevált, jó az íze,leszedi a plakkokat,gazdaságos,szuper az ára.

prehalekjudit
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. február 27.

Mackobunda

2015. december 6.

Minden napos fogkrémnek tökéletes, már régóta köztudatban van. Gyerekkoromban is mindig ott volt a fogmosós polcunkon. Még ma is megtalálható a speciális túlhirdetett fogkrémeink mellet :D

Mackobunda
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 6.

Viki182

2015. november 9.

Nagyon minimálisan fehérít, hamar fogy.

Viki182
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 9.

Nagyon minimálisan fehérít, hamar fogy.

Marcsus

2015. augusztus 6.

Jó kis fogkrém, optikailag még valamelyest fehérít is, nyilván egy ilyen árkategóriás fogkrémtől nem várok csodákat, így már ezzel is elégedett vagyok. Kellemesen mentolos leheletet biztosít, a használata után tisztának érzem a számat, a fogaimat. Az egyetlen "hibája" a kiszerelése és az ára, a hasonlóan hatásos Amodent-ekhez képest igen kedvezőtlen, és meglepően gyorsan fogy, mintha ennénk.

Marcsus
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 6.

Pinky

2014. november 3.

Az első dolog, ami eszembe jut róla : fájdalom. Nagyon csíp, nagyon nehéz így fogat mosni vele. Egyébként teljesen átlagos, fehérítést nem vettem észre. Nagyon nem szeretem! :(

Pinky
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 3.

Hidratálók: Sorbitol

Sorbitol h 1 1

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!