KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

KORA Organics

Ár:   $68   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Chrissy, Módosítva: 2017. november 14.

Ár:   $68
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Szérumok, Kezelések

Hidratáló olaj, amely ellenőrzött ökológiai forrásból szárrmazó organikus noni gyümölcs kivonattal, vadrózsa (csipkebogyó) olajjal, gránátalma olajjal és homoktövis olajjal készült. Ezek az összetevők gazdag antioxidáns és esszenciális zsírsav források. A dehidratált bőrbe azonnal felszívódó formula selymes, ápolt és sugárzó bőrt eredményez, miközben természetes ragyogást biztosít annak. A bőr puhább érzetű lesz, jól hidratált, a ráncok feltöltődnek, ugyanakkor a nap okozta látható bőrhibák és hegek halványodni fognak. Az olaj fokozza a bőr természetes, egészséges ragyogását és egységesíti annak tónusát. Megoldást jelent az egyenetlen tónusú, fakó bőr számára.

msbetty

2018. október 11.

Kicsit drága termék, de már a második üveggel használom belőle. Nagyon szeretem, az arcom sokkal ragyogóbb és puhább, élettel telibb. Nyáron csak este, ősszel és télen pedig reggel és este is alkalmazom. Igazából gyorsan felszívódik, nem lesz tőle ragacsos az arcom, de a hűvösebb évszakokban jobban esik napi 2x is használni. Imádom az illatát is!
Én online rendelem a koraorganics.com-ról, de úgy tudom hamarosan a Douglas-ban is kapható lesz. :)

msbetty
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 11.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Jasminum Officinale Flower/Leaf Extract

Az Indiai eperfa, vagyis a noni gyümölcsének a kivonata. A noni gyömölcsének (és levelének) sokféle gyógyító tulajdonságot tulajdonít a polinéz kultúra, de a CosIng besorolása szerint a kozmetikumokban használva csak bőrkondícionáló funkciót tölt be. Paula Begoun szerint mint ahogy a legtöbb növénynek, a noninak van gyulladáscsökkentő, antioxidáns tulajdonsága is, bár még nem sok kutatás készült arra irányulóan, hogy ilyen téren mennyivel hatékonyabb, mint az ismertebb antioxidánsok.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.