KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Korakotta

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Amans, Módosítva: 2012. február 19.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Szűz kókuszolaj temészetes kókusz illatanyaggal. Főként száraz és normál bőrre ajánlott kisbabáknak, gyermekeknek, felnőtteknek egyaránt. Ideális test- és fejbőrmasszázshoz, hidratáláshoz, valamint fürdőolajként is. Folyékony állapotában masszírozza gyengéden a bőrbe, vagy csepegtessen a fürdővízbe.

szabiina

2014. február 9.

Néhány hete vettem meg gyógynövényboltban az eladó ajánlotta. Először a hajamra próbáltam, mivel kifejezetten ezzel a célzattal vásároltam meg. Száraz hajra kentem fel, hajmosás előtt. 2 órán keresztül hagytam hatni. Könnyen ki lehetett mosni, de semmi változás. A hajam ugyanolyan száraz, durva tapintású volt, mint korábban.
Következő alkalommal felkentem a tejproteines pakolásomat, és még mellé belemasszíroztam az olajat is az enyhén nedves hajamba. Csak a hajhosszra kentem. Sima vízzel öblítettem, nem is igényelt samponos öblítést. Simán bírja 4 napig hajmosás nélkül, egyáltalán nem zsírosodik tőle. Puha, nagyon fényes hajam van végre megint.

Használom még az arcomra is, arcradírként. Ezen kívül még este átmosom vele a bőrömet fürdés közben, az arcomon hagyom hatni néhány percig. Nagyon puha, hidratált a bőröm tőle, végre félretehettem a hidratálókrémeimet.

Viszont csak 4 csillagot érdemel, mert a sok pozitív vélemény miatt, amit a kókuszolajról hallottam, valamivel jobbra számítottam!

szabiina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 9.

Tündérpaca

2013. szeptember 27.

Pár hete vettem meg ezt az olajat. Sajnos nekem az arcomra nem vált be, zsírosodott tőle a bőröm! Viszont már pár alkalommal kipróbáltam a hajamra,és tényleg puha lett tőle! :) Először szárazon használtam, rajta volt 1-2 órát, utána 2 x samponoztam és kijött a hajamból, nem maradt zsíros!Balzsamot nem tettem rá. Vizesen is bekentem a hajam, két samponozás között, és szerintem így is szép puha lett a hajam, zsíros érzet nélkül. Viszont szárítás előtt nekem nem vált be, mert ekkor nagyon zsíros lett a hajam! Egyetlen negatívuma van: büdös! Nincs finom kókusz illata, illetve a kókusz illat mellett fura zsír szaga is van... :( Ezért csak 3 csillag.

Tündérpaca
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 27.

Emolliensek: Cocos Nucifera (Coconut) Oil
Illatanyagok: Parfum / Fragrance

Kókuszolaj, melyet emollient anyagként használnak a kozmetikumokban. Viszonlyag magas a comedogén indexe (5-ből 4-es), így a pattanásokra hajlamos bőrűeknek érdemes kerülni.