KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Kosé Cosmeport

Ár:   $6 és $11   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   60 ml és 230 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2018. február 15.

Ár:   $6 és $11
Kiszerelés:   60 ml és 230 ml
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Lemosók, Tonikok

2016-ban megújított formula

Gyengéden és villámgyorsan oldja a makacs sminket és a pórusokat eltömítő szennyeződéseket, még nedves bőrön is. Öt igazoltan organikus olaj (olíva-, jojoba-, szezám-, sáfrányosszeklice-olaj és sheavaj) keverékét tartalmazza, a sima és hidratált bőr érdekében.

A nagy kiszereléshez 200 ml-es utántöltő is kapható.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Jexi

2018. április 15.

Eddigi legjobb lemosóm, pedig próbáltam már párat! Nagyon szépen, egy pupálással mindent lehoz, nagyon könnyen használható!
Nem irritál, nem hagy semmilyen furcsa érzetet a bőrön lemosás után.
MUST HAVE!

Jexi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 15.

Nem irritál, nem hagy semmilyen furcsa érzetet a bőrön lemosás után.
MUST HAVE!

rose

2018. április 13.

Nem is tudom, hogy élhettem nélküle eddig. Egy pumpálásnyi az összes alapozót-púdert-pirosítót lehozza, utána egy kis habzó lemosó, és kész is vagyok. :) Semmilyen irritációt nem okozott eddig, az állaga is szuper, csillagos ötös.

rose
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 13.

cattitude

2018. április 8.

szuperjó olajos lemosó, pont eléggé híg, nem ragad, gyorsan lehoz minden sminket (jó, az Isehan spirálomra kicsit rá kell segíteni), praktikus a csomagolása. a DHC lemosó olaj kicsit jobban tetszett, de ez olcsóbb (akciókban ezres körül ki lehet fogni az utántöltőt is :O)

cattitude
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 8.

Bubucim

2018. április 8.

Sok sminklemosót kipróbáltam már (Avon, Oriflame, Nivea. többféle Garnier), de ez mindet lekörözte. Valóban elég mindössze fél pumpálásnyi az egyik szemen lévő smink eltávolításához. Nekem ez fontos, hogy ne fogyjon el 1-2 hónap alatt. Nem csípi a szemet, nem kell rázogatni, hogy a fázisok összekeveredjenek. Örülök, hogy Ohmybrush Vikinek köszönhetően rátaláltam erre a termékre. :) Biztosan újra fogom még vásárolni az utántöltőt. Mert igen, még az is van hozzá. :)

Bubucim
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 8.

Feketemacska

2018. március 7.

Még csak egyszer próbáltam de eddig nagyon tetszik. Egy fél pumpálásnyi elég belőle és hatékonyan tisztít. Vízzel könnyen eltávolítható és tiszta friss bőr érzetet hagy maga után. Biztos hogy újra fogom venni.

Feketemacska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 7.

s05

2018. március 1.

Ez a harmadik olajos lemoso, amit probaltam. A Hemish balmot nem szerettem volna ujravenni, mert "belenyulkalos", a Tindigo iszonyat draga, igy az itteni ajanlasok alapjan ezt hasznalom most. Meg vagyok vele elegedve, teszi a dolgat, kedvezo az ara, szerintem sokaig ki fog tartani. Az egyetlen negativum, hogy picit folyekony, kicsit surubb formula hasznosabb lenne. A dobozan csak japanul van a leiras, igy nem tudtam, hogy szemsminket lehet-e vele mosni, kiprobaltam a valasz: nem!

s05
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 1.

sunbeam

2018. február 7.

Én miért csak most(2 hónapja) vettem meg??? 3-4 termékkel kísérleteztem, ő az igazi! Kíméletes és tökéletes! ENnél jobb terméket el sem tudok képzelni sminklemosásra! +++++

sunbeam
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 7.

tara95

2018. február 2.

Csak az avon sminklemosóját ismertem korábban, hát ég és föld. (Mily meglepő...). Praktikus, sűrű, egy nyomás elég arcra és szemre is. Hála Istennek nincs benne parfüm, nem marja ki a szemem mint az avonos. Nagyon könnyedén lemosható, remélem sokáig elég lesz mert picit borsos az ára, de megéri :)

tara95
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 2.

AthenA

2018. január 18.

Elképzelésem sincs melyik összetevőre, de vmire allergiás lettem. Pedig, több esélyt is kapott, hogy megbizonyosodjam ő a ludas. Most vmi elképsztően borzasztó lett a szemem körül a bőr két hétnyi használat után, pirosas színe lett és olyan mély ránc jelent meg egyik reggel mintha húsz évet öregedtem volna egy éjszaka alatt.
Maradok a növényiolaj alapú lemosóknál aszt hiszem

AthenA
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 18.

Maradok a növényiolaj alapú lemosóknál aszt hiszem

SZJUTI

2018. január 6.

Kiváló termék. Csodálatosan gyengéd és hatékony. Ez már a wet hand ok változat.

SZJUTI
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 6.

Kiváló termék. Csodálatosan gyengéd és hatékony. Ez már a wet hand ok változat.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Cyclomethicone, Glycerin