KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Kosé Cosmeport

Ár:   $6 és $11   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   60 ml és 230 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2017. április 18.

Ár:   $6 és $11
Kiszerelés:   60 ml és 230 ml
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Lemosók, Tonikok

2016-ban megújított formula

Gyengéden és villámgyorsan oldja a makacs sminket és a pórusokat eltömítő szennyeződéseket, még nedves bőrön is. Öt igazoltan organikus olaj (olíva-, jojoba-, szezám-, sáfrányosszeklice-olaj és sheavaj) keverékét tartalmazza, a sima és hidratált bőr érdekében.

A nagy kiszereléshez 200 ml-es utántöltő is kapható.

vador

2017. szeptember 1.

Ahogy a csomagolást nézem, már nekem is ez az újabb formula érkezhetett.
Kellemes, kényelmes, a feladatát tökéletesen ellátja. Ár-érték arányban remek, mióta nincs a Balea, nem is tudok jobbat ezen a téren.
Külön öröm, hogy szívecskés, meg rózsaszín, az élet egyéb területein annyira talán nem, de pipereholmiknál kifejezetten bejön.

vador
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 1.

Ahogy a csomagolást nézem, már nekem is ez az újabb formula érkezhetett.

kukkancs

2017. április 29.

Nekem ez az első olajos smink lemosóm így összehasonlítás alapom nincsen, de én szeretem és meg vagyok elégedve vele. Maradéktalanul leszedi a sminket és nem hagy olajos érzetet a bőrön. Egy picit folyékony állagú de ez engem nem zavar.

kukkancs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 29.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Cyclomethicone, Glycerin