KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Kosé Cosmeport

Ár:   $6 és $11   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   60 ml és 230 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2018. február 15.

Ár:   $6 és $11
Kiszerelés:   60 ml és 230 ml
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Lemosók, Tonikok

2016-ban megújított formula

Gyengéden és villámgyorsan oldja a makacs sminket és a pórusokat eltömítő szennyeződéseket, még nedves bőrön is. Öt igazoltan organikus olaj (olíva-, jojoba-, szezám-, sáfrányosszeklice-olaj és sheavaj) keverékét tartalmazza, a sima és hidratált bőr érdekében.

A nagy kiszereléshez 200 ml-es utántöltő is kapható.

sunbeam

2018. február 7.

Én miért csak most(2 hónapja) vettem meg??? 3-4 termékkel kísérleteztem, ő az igazi! Kíméletes és tökéletes! ENnél jobb terméket el sem tudok képzelni sminklemosásra! +++++

sunbeam
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 7.

tara95

2018. február 2.

Csak az avon sminklemosóját ismertem korábban, hát ég és föld. (Mily meglepő...). Praktikus, sűrű, egy nyomás elég arcra és szemre is. Hála Istennek nincs benne parfüm, nem marja ki a szemem mint az avonos. Nagyon könnyedén lemosható, remélem sokáig elég lesz mert picit borsos az ára, de megéri :)

tara95
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 2.

AthenA

2018. január 18.

Elképzelésem sincs melyik összetevőre, de vmire allergiás lettem. Pedig, több esélyt is kapott, hogy megbizonyosodjam ő a ludas. Most vmi elképsztően borzasztó lett a szemem körül a bőr két hétnyi használat után, pirosas színe lett és olyan mély ránc jelent meg egyik reggel mintha húsz évet öregedtem volna egy éjszaka alatt.
Maradok a növényiolaj alapú lemosóknál aszt hiszem

AthenA
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 18.

Maradok a növényiolaj alapú lemosóknál aszt hiszem

SZJUTI

2018. január 6.

Kiváló termék. Csodálatosan gyengéd és hatékony. Ez már a wet hand ok változat.

SZJUTI
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 6.

Kiváló termék. Csodálatosan gyengéd és hatékony. Ez már a wet hand ok változat.

baronessMA

2017. november 16.

No1! Szuper termék! Jobbat még nem találtam ennél! Olcsó, HI_HE_TET_LE_NÜL jól végzi a dolgát. Nagyon kíméletes, nem irritál, a kiszerelés higiénikus. Imádom az ilyen pumpás megoldásokat. nem szivárog, semmi defektje nincs. És, nekem mindjárt elfogy és utántöltőt is lehet rendelni az internetről, (ebay) ami még ennél is kedvezőbb árom van. Ha létezik ennél jobb termék megeszem a kalapom!

baronessMA
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 16.

vador

2017. szeptember 1.

Ahogy a csomagolást nézem, már nekem is ez az újabb formula érkezhetett.
Kellemes, kényelmes, a feladatát tökéletesen ellátja. Ár-érték arányban remek, mióta nincs a Balea, nem is tudok jobbat ezen a téren.
Külön öröm, hogy szívecskés, meg rózsaszín, az élet egyéb területein annyira talán nem, de pipereholmiknál kifejezetten bejön.

vador
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 1.

Ahogy a csomagolást nézem, már nekem is ez az újabb formula érkezhetett.

kukkancs

2017. április 29.

Nekem ez az első olajos smink lemosóm így összehasonlítás alapom nincsen, de én szeretem és meg vagyok elégedve vele. Maradéktalanul leszedi a sminket és nem hagy olajos érzetet a bőrön. Egy picit folyékony állagú de ez engem nem zavar.

kukkancs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 29.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Cyclomethicone, Glycerin