KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

KrémPatika

Ár:   990 Ft   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   100 g   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Krémpatika márkabolt, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: WiliTheSparrow, Módosítva: 2018. január 8.

Lelőhely:   Krémpatika márkabolt, online
Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Feketeszappan, ami tényleg használ a kipattogzott, mitesszeres bőr ellen. Az aktív szénnel készült méregtelenítő, antibakteriális, tisztító hatású termék a problémás bőrt sem irritálja. Ellenkezőleg, segít a gyulladáscsökkentésben, így a túl sok faggyút termelő, aknés bőr fellélegezhet használata után. Makadámdió olajjal és shea vajjal tették még hatékonyabbá.

SLS/SLES-től és mesterséges színezéktől mentes termék.

Vikesz

2018. április 19.

Erre a szappanra tényleg azt tudom mondani,hogy csillagos ötös!!Lányomnak rendeltem,mert fénylően zsíros,miteszeres a bőre pár gyulladt pattival fűszerezve.Sok mindent kipróbált,de eddig ez működik a legjobban!!!Egy hét alatt látványosan rendbe tette az arcát!!Egyenletes,szép tiszta a bőre.Reggel és este is használja.Szárító hatásról nem panaszkodott,könnyű hidratáló krémmel jól kiegészítik egymást.

Vikesz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 19.

Breenyau

2018. április 19.

Nagyon jó! Amióta használom, sokkal kevesebb a pattanás. Zsírosodáson sajnos nem sokat segített, talán egy picit szárít, de nem vészes. Elégedett vagyok :)

Breenyau
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 19.

WiliTheSparrow

2017. december 24.

Én már ötödjére vettem újra ezt a szappant. MINDENKINEK MÁS A BŐRE, de nekem ez egy csodaszer. :-) Amióta kb másfél éve leálltam a bogyóról 26 éves korom ellenére úgy bedurrant a bőröm, mint egy kamaszé... Különösen a szemöldököm közötti részen és a homlokomon. Hiába az egészségesebb életmód, nem akartak a pattanások lenyugodni... Amint elkezdtem használni ezt a szappant az arcomra és a hátamra, már az első hét után szembetűnő volt a változás. Nagyon imádom! Rendszeres használatával rendbe jött a bőröm, jobb a faggyútermelése, nem irritálja, nem szárítja. Aki kipróbált mindenféle kenceficét, lemosót, de semmi sem segít, annak meleg szívvel ajánlom és tegyen egy próbát vele. :-)

WiliTheSparrow
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 24.

Hidratálók: Glycerin, Sorbitol, Propylene Glycol

Sorbitol h 1 1

Ph szabályozó, kelátképző (a krémben a víz révén lévő fém ionokat semlegesítő) és felületaktív anyag.