KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Kryolan

Ár:   990 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Sminkbolt, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: katalinmester13, Módosítva: 2018. július 11.

Kiszerelés:
Lelőhely:   Sminkbolt, online
Kategória:   Ecsetek

Vékony ecset magas minőségű szintetikus szálakkal a precízebb sminkeléshez.

katalinmester13

2018. július 21.

Nagyon-nagyon ügyes ecset. Alapvetően száraz tushoz vásároltam. De nagyon jól kijön a zselés szemhéjtusokkal is. Természetesen ki kell tapasztalni a fixáló folyadék és a festék tökéletes arányát. Ha sok festéket veszünk fel a száraz tusból nem állnak össze a szálak. Ha a folyadék a sok, értelemszerűen elfolyik a szemhéjon a festék. Ha megtaláljuk a helyes arányt, olyan vékony tusvonalat húzhatunk vele, mint semmi mással. Próbáltam más ecseteket is ( zselés tusokhoz csomagoltakat; ferde szemhéjtus ecsetet), de egyikkel sem lett ilyen szép és vékony a tusvonal. Örülök, hogy megvettem!

katalinmester13
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 21.