KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Kurland

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolás
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kurlandshop, Módosítva: 2011. november 12.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Testápolás
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Az avokádó olaj táplálja a száraz, öregedő bőrt. Magas A-vitamin- és E-vitamin-tartalmának köszönhetőben hatásos az ekcéma kezelésére is. Gazdag és tápláló olaj, különösen alkalmas száraz és gyulladt bőrre. Elősegíti a bőr sejtjeinek megújulását, gyakran alkalmazzák érzékeny, gyulladásra hajlamos bőr esetén, és hegek kezelésére. Masszázsolaj és natúr kozmetikumok készítéséhez is ajánlott.

Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil