KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Kurland

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: kurlandshop, Módosítva: 2011. november 18.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A kiemelkedően aktív növényi szérumok briliáns, friss, és fiatalos megjelenést biztosítanak a lehető legrövidebb idő alatt, valamint láthatóan hosszantartó puhaságot és fiatalodást biztosítanak a bőrnek.  A különböző szérumok valamennyi bőrtípusnak megfelelnek, és ampullaként használandóak. Ráadásul napi bőrápolásra is alkalmasak.A Fenyő tömjén szérum kiváló gyulladás gátló, és hidratáló. Jótékony összetevők: Édes mandula olaj, Boswellia serrata tömjén kivonat, Szúrós csodabogyó kivonat, rozmaring kivonat