KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Kurland

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kurlandshop, Módosítva: 2011. október 10.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Fürdőtermékek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Egy csodálatosan tisztító fürdő keverék tengeri sóval és barna alga porral, ami serkenti a keringést.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre