KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

L.A. Colors

Ár:   400 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: maycily, Módosítva: 2011. július 28.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Sminkek szájra

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Réti_D_smink

2012. március 1.

Kemény és az általam megszokott szájceruzákhoz képest karcosabb egy kicsit. A színe viszonylag intenzív, de nem tartós.

Réti_D_smink
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 1.

MelC

2011. november 5.

Én sem szeretem ezt a márkát és bármikor veszek ilyen minőséget fele ennyiért. Nekem szárította a számat és a színei sem az én világom. A barátnőmét próbáltam ki egyszer, mert rám akarta sózni, neki sem kellett.

MelC
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 5.

kitkat.0810

2011. július 29.

nem a kedvencem ez a márka, de ezzel a termékükkel meg vagyok elégedve. Könnyen használható, nem túl puha nem túl kemény. Ajánlom :)

kitkat.0810
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 29.

maycily

2011. július 19.

Szerintem nagyonjó, krémes, de nem túl lágy, se nem túl kemény, pont jó az állaga! Teljesen matt, akár rúzsként is használható, vagy az alá.

maycily
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 19.