KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

L'amia Natura

Ár:   5950 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Timarf, Módosítva: 2018. július 10.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

Egyedülálló arcpermet, mely frissítő megoldást kínál, legyen szó hidratálásról, ránctalanításról vagy bőrfeszesítésről. Illatos narancsvirág aromavízzel és hialuronsavval gondoskodik a selymes arcbőrről. Minden bőrtípusra remek választás, zsíros bőrre akár arckrém helyett is használható.

Összetételének köszönhetően táplálja, feszesíti és ragyogóvá teszi a fáradt bőrt, visszaadja annak természetes rugalmasságát. Az organikus narancsvirág aromavíz és a hialuronsav kombinációja segít megkötni a vizet, miközben feszesíti a bőrt és szabályozza a faggyútermelést. Már az első használat után érezhető a frissítő, bársonyos és hidratáló hatása.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Ekka86

2018. október 19.

Mintát kaptam belőle, elhasználtam, nem érzékeltem különösebb hatást sajnos.

Ekka86
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 19.

Mintát kaptam belőle, elhasználtam, nem érzékeltem különösebb hatást sajnos.

Angel13

2018. szeptember 2.

Nyárra kerestem, olyan terméket amitől nem ver ki a víz. Képtelen voltam elviselni bármi arckrémet, de éreztem, hogy valami azért kellene. Megtaláltam!
A permet hűsít és 1-2 perc után beszívódik. Bőröm nem feszül a szárazságtól, szép selymes és kellemes érzetű lesz.
Láthatóan feszesít, hidratál, az illata pedig kellemes és egyben nyugtató is. Szerintem megéri az árát, én nagyon megszerettem.

Angel13
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 2.

Hidratálók: Sodium Hyaluronate