KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

L'amia Natura

Ár:   5950 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Timarf, Módosítva: 2018. július 10.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

Egyedülálló arcpermet, mely frissítő megoldást kínál, legyen szó hidratálásról, ránctalanításról vagy bőrfeszesítésről. Illatos narancsvirág aromavízzel és hialuronsavval gondoskodik a selymes arcbőrről. Minden bőrtípusra remek választás, zsíros bőrre akár arckrém helyett is használható.

Összetételének köszönhetően táplálja, feszesíti és ragyogóvá teszi a fáradt bőrt, visszaadja annak természetes rugalmasságát. Az organikus narancsvirág aromavíz és a hialuronsav kombinációja segít megkötni a vizet, miközben feszesíti a bőrt és szabályozza a faggyútermelést. Már az első használat után érezhető a frissítő, bársonyos és hidratáló hatása.

Ár: 5000 Ft POSTÁVAL , Eladó: Timarf
Állapot: Bontatlan, új, Helyszín: Győr, fizetés: postán maradó vagy személyes átvétel

Hidratálók: Sodium Hyaluronate