KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

L'Angelica

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   DM, bioboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Monika93, Módosítva: 2018. július 6.

Lelőhely:   DM, bioboltok
Kategória:   Samponok

Gyengéd sampon töredezett hajra. Az organikus eredetű körömvirág és kamilla erősíti, puhává és fényessé teszi a hajat, a gyökerektől a hajvégekig.

Parabénmentes. Paraffinmentes. Szilikonmentes. GMO-mentes.

Monika93

2018. július 13.

Nagyon meg vagyok elégedve ezzel a termékkel. Olyan puhává varázsolja a hajamat, hogy még balzsamot vagy pakolást se kell tennem. Többször is mostam a sűrű, derékig érő hajamat úgy, hogy csak sampont tettem rá és könnyen ki tudtam fésülni, nem volt vele gond. Szárítás után szép fényes volt a hajam. Azért vettem meg, mert parabénmentes, parafinmentes, szilikonmentes és gmo mentes és még organikus eredetű, de most őszintén elborzadtam, amikor megláttam, hogy három piros pontos összetevő is van benne! Most nem veszek le sok pontot ezért, de megérdemelné, mert pont azért vettem, mert azt gondoltam, hogy teljesen természetes.

Monika93
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 13.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract
Hidratálók: Glycerin, Sorbitol, Lactic Acid, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol

Forrás: ITT

Sorbitol h 1 1

Emulgeálószer. Leggyakrabban tisztítókban használt PEG féle.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.