KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

L'Artisan Parfumeur

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2015. március 3.

Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

2000-ben jelent meg először, 2014.novembertől ismét kapható

Illatkategória: fűszeres-gourmand

Fejjegyek: bergamott, csillagánizs, tea
Szívjegyek: fahéj, gyömbér, fűszerek, mézeskalács
Alapjegyek: méz, vanília, bőr, dohány

Kreátor: Olivia Giacobetti

5ml/2400Ft(postával!) L'Artisan Tea for Two
Ár: 2400 Ft/5 ml - az ár a posta költségét tartalmazza , Eladó: szeliger
Állapot: 5 ml frissen átfújva, rózsaszínű műanyag parfümszóróban, Helyszín: Budapest, fizetés: átutalás után ajánlott levélben postán maradó küldeményként

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

elvanui

2015. november 14.

De örültem, hogy visszahozták...
Kábé nincs olyan Giacobetti, amit nem szeretek, de Ő a legteteje:)...
Őszre való, hozza gyönyörűen azt a ropogóslevelű, csípős, de száraz novembert, amikor egy jó chai vagy lapsang az élet minden problémáját megoldhatja. Ilyenkor mindig előveszem, szeretjük egymást nagyon. Olyan, hogy ülsz egy kandallós olvasószobában, pattogó tűz, bőrfotel, fűszeres tea, egy jó orosz regény, pár szem házi mézeskalács kistányéron az öledben, lábad alatt puha zsámoly, csönd, papírzizegés, meg egy kasmírkendő. Mindez benne van, a bőrtől a mézig, a teától a fűszereken át a jó füstig, sorban az egész. És, és, mindezt úgy, hogy soha nem tömény. Vegyétek, nehogy megint beszüntessék!
Esőben nem jó, valahogy "megizzad".

elvanui
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 14.

De örültem, hogy visszahozták...
Kábé nincs olyan Giacobetti, amit nem szeretek, de Ő a legteteje:)...
Esőben nem jó, valahogy "megizzad".

Fviki

2015. augusztus 19.

Tökéletes illat novemberre! Melengető, fűszeres, mély illat. Úgy melegít meg, hogy közben nem kelti hamis nyár illúzióját... Rettenetesen tartós, sálon több napig (mosásig) érezhető.
A tea és a fűszerek illata igazán különlegessé teszik, nem is tudnám mihez hasonlítani.
Alig várom, hogy eljöjjön az ideje a kis csodásnak!

Fviki
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 19.

Alig várom, hogy eljöjjön az ideje a kis csodásnak!

csakmoni

2015. április 5.

Annyira vágytam rá, biztos voltam benne, hogy nagyon fog tetszeni. Sajnos, fojtogatóan füstös lett rajtam, nem is nagyon éreztem mást, pedig a méz és a csillagánizs kivételével minden összetevőjét szeretem. A teás illatok a gyengéim.

csakmoni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. április 5.

mrsgrob

2015. március 3.

Régóta szerettem volna kipróbálni így nagyon örültem mikor visszahozták a forgalomba. Ez nem egy könnyű, hűsítő, nyári ital. Jóféle fekete tea jutott róla eszembe olyan karcsú üvegpohárban amiből a törökök isszák, egy füstös teremben. Unisex illat. Rajtam először egyszerre érződik a dohány, bőr és a fűszerek, ami később picit mézes fűszeres lesz, de végig visszafogottan fűszeres és sosem túl édes (amitől kissé féltem is, mikor láttam a méz és a mézeskalács illatjegyeket, de alaptalanul). Úgy érzem komoly, de barátságos illat. Ősszel és télen fogom hordani és nagyon kiváncsi vagyok milyen különbséget mutat egy melegebb őszi napon és egy hideg télin.

mrsgrob
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 3.

babyface

2015. február 22.

nem vagyok nagy l'artisan rajongó, de a most visszatérő régi kedvencekért teljesen odavagyok! kezdődött a dzing!-el és most ennél a füstös-teás csodánál folytatódik. :) ebben is érzek egy dzing-es vonalat, csak itt az animális, vattacukros jegyeket a finom, kesernyés tea váltja fel. aki zöld-teás hatásra számít annak nagy csalódás lesz ez az illat (ahogy nekem elsőre az volt) ez bizony egy mély, 'bőrös' tea benne az ázott teafilter minden kesernyésségével. :) ha dzing! őszi illat, akkor ő egy nagyon jó téli folytatás. igazi különlegesség az orrnak (és az érzékeknek)!

babyface
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 22.

szeliger

2014. december 15.

Csak megírom ezt is, bár már egy ideje készülök rá. Az első találkozásunk nem sikerült valami jól, én rohantam, ráadásul egy egész más jellegű parfümöt viseltem és csak csuklóra pösszentettem egyet. Nem is nagyon tudtam rá figyelni, csak a tömény füstszagot éreztem, aztán egy-két óra múlva elérkezett az idő, amikor a csuklóm egyre inkább kezdett az orromhoz nőni. Egyre inkább meggyőzött a fejlődő illat, hogy nem véletlenül tartják egy mesteri parfümnek. (Olyan volt, mint amikor életemben először kóstoltam FTGFOP minősítésű teát. Ezt teás berkekben viccesen úgy is mondják, hogy "far too good for ordinary people", és milyen igaz, majdnem kiköptem, elsőre csak a keserű ízt éreztem és csak később tudtam élvezni az aromákat.) Aztán jöhetett egy reggel natúr bőrre fújva, álmosan és ráérősen és valami csodát éltem meg. Olyan sokan, annyiféleképpen számoltak be már az illatról és mindnek igaza van, ugyanakkor egyiknek sem. Nálam többnyire egy igen friss narancsvirág illattal kezd, ami éppen csak megcsapja az orrot és már jön is a füstös tea illata. A füst, mint egy párafelhő hol ilyen, hol olyan, a szegfűszeg, ánizs árnyalja és melengetővé teszi az illatot. Aztán egyre jobban krémesedik és végül egy nagyon kellemes bőrközeli, kissé vaníliás illat lengedez körbe. Az egyik legérzékenyebb illat, különösen az első két óra, nem tudhatja az ember, hogy éppen milyen árnyalatokat kap, nagyon befolyásolja a bőr állapota, bámulatosan változékony. Minél többet viseli az ember, annál inkább vágyik utána. Tartóssága nagyon jó, nálam egész nap kitart, de szeretek a nap közepén egyet ráfújni. Nem kell félni a füstjétől, nemes és fűszeres. Időt kell hagyni a kipróbálására, mert teljesen más érzés benne ülni az illatban, mint csuklóról szaglászni és ha az első találkozás nem lenne meggyőző, érdemes még egy esélyt adni más körülmények között. Olivia Giacobetti egyik legnagyszerűbb alkotása, igazi őszi, téli parfüm, én borongós hétköznapokon viselem a legszívesebben. Öt csillag.

szeliger
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. december 15.

ursus

2014. november 4.

Az illat egy mestermű, de én nem tudom viselni. Nagyon sok időnek kell eltelnie, hogy a kezdeti tömény füstölt fás (:)) illat átalakuljon egy kellemes teássá ;)

ursus
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 4.