KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

L'Artisan Parfumeur

Ár:   30000   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50ml, 100ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: varnaim, Módosítva: 2017. november 5.

Ár:   30000
Kiszerelés:   50ml, 100ml
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

Egy keleties illat a kortárs nõknek

Lágy, édes, meleg, érzéki és igézõ

Vanília nárcisz bõr rum és értékes fa jegyeket tartalmaz

Kiadás éve: 2009

Kreátor: Bertrand Duchaufour

Illatjegyek: mandarin, narancs, rum, szegfűszeg, dohány, nárcisz abszolút, rózsa, szalmavirág/immortella (Helichrysum spp.), szárított gyümölcsök, benzóégyanta, tolu balzsam, mósusz, tonkabab, bőr, vetiver, moha, mexikói és madagaszkári vanília

Ár: 4500 Ft , Eladó: lazolkov
Állapot: új, üvegéből frissen fújva, Helyszín: Budapest-Gödöllő, fizetés: postánmaradó, foxpost
Ár: 7.200 Ft postával , Eladó: kundus
Állapot: 7 ml/10 ml, Helyszín: --, fizetés: Előre utalás után postázom, postán maradóra.

csakmoni

2018. június 17.

Ez az illat tényleg érzéki. Amikor először éreztem az illatát, nem is tudtam eldönteni, hogy magamon szeretném-e érezni, vagy inkább férfibőrön:)
Végül csak egy mintácskát használgattam, vagyis inkább szaglászgattam el belőle, de azt igen nagy élvezettel. Valóban kár, hogy megszűnt.

csakmoni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 17.

bobekecske

2017. november 7.

Nahát, milyen kevés visszajelzés érkezett eddig ehhez a finomsághoz...
Abszolút egyet értek az előttem szólóval, én is csak télen tudom viselni, olyankor viszont nagy előszeretettel nyúlok érte: sosem gejl, vagy fojtogató, ugyanakkor nem unalmas és szépen kitart estig.
Nagyon izgalmas vanília, és könnyen viselhető dohány-bőrős illat.

bobekecske
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 7.

Nahát, milyen kevés visszajelzés érkezett eddig ehhez a finomsághoz...
Nagyon izgalmas vanília, és könnyen viselhető dohány-bőrős illat.

varnaim

2017. november 3.

Életem legnagyszerűbb illata és ez nem csak pillanatnyi fellángolás, immáron 4.éve az első számú kedvenc. Egy tökéletes alkotás, vérzik is a szívem, hogy nem gyártják többet, nem is értem, hogy miért nem...
Érdekes, hogy a nevéből ítélve az ember azt gondolná, hogy igazi nyári csemege, Havanna, Kuba, forróság, nálam mégis a TÉL illata. Alig várom, hogy hidegebbre forduljon az időjárás és csurig befújhassam magam vele, hogy minden pórusom, ruhaneműm ezt az illatot árassza...Eddig csak pozitív kritikát kaptam a viselésével kapcsolatosan, a környezetem sem unja még...ahogyan én sem...

varnaim
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. november 3.

Antioxidánsok: BHT

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!