KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

L' Erbolario

Ár:   4866 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Myropolium   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kíváncsi Fáncsi, Módosítva: 2013. március 19.

Lelőhely:   Myropolium
Kategória:   Tusfürdők

Árvácska és illatos ibolya kivonattal.
Az ibolyát már ősidők óta minden nép nagy becsben tartja szirmainak egyszerű eleganciája és fenséges illatának finomsága miatt. Természetes bűvereje mindig is az ártatlanság és az őszinte érzelmek szimbólumává tette. Ennél az illatos, bársonyos tusfürdőnél is könnyű ráismerni egy olyan édes illat romantikus tónusaira, amely azonnal meghódít bennünket és ezzel együtt előhívja a bőr frissesség érzetét fürdés vagy zuhanyozás után. A bőrfelület lágysága érezhető, köszönhetően a zab aminosavainak és a rizsfehérjék kifinomult tisztító képességének, amelyek vékony védőréteggel vonják be azt. Az árvácska és illatos ibolyakivonatok pedig, mivel aktívumokban gazdagok, mérsékelik az idő előtti öregedés előrehaladtát és a nem kívánatos bőrkeményedések megjelenését. Az Accordo Viola egy csábító illat, amely egész személyünket új ruhába öltözteti és elegánsan a levegőben marad, bármerre járunk.

eperjeske

Korcsoport: >54
2016. március 3.

Hát, igen, ahogy Kíváncsi Fáncsi írja! A doboza szebb, mint a kicsit bumfordi flakonja!
Én tegnap kifejezetten tavaszi virágillatú tusfürdőt kerestem. Végigszagolgattam a Myropolium bolt teljes kínálatát, és majdnem ezt választottam. De nem volt eléggé egyértelműen ibolya illata! Valami határozottan letompította. Most már értem, ahogy itt látom: van benne árvácska-kivonat is. Lehet, hogy ez jó a bőrnek, na de kérem, az árvácskának nincs illata!
Nem vettem meg, választottam helyette másik virágillatú tusolózselét.

eperjeske
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2016. március 3.

Nem vettem meg, választottam helyette másik virágillatú tusolózselét.

Kíváncsi Fáncsi

2013. március 19.

Varázslatosan finom, igazi tavaszköszöntő virágos illata van. Az összetevők között szereplő tartósítószerek megteszik hatásukat, mert használat után még órákkal később is tartósan :) éreztem az illatát. Csak kis mintákkal próbálkoztam, de engem meggyőzött, hogy nem nekem való, mert a kb. 4000 Ft-os áráért mind külsőleg (csak képen láttam, de úgy tűnik, hogy a papírdoboz szebb mint a flakon, így még dísznek is csak dobozában raknám ki a fürdőszobába) mind belsőleg (ami az összetevőket illeti) jobb terméket is lehet találni. Ráadásul nekem még a bőrömet is szárította. De azért az illata miatt kap 3 csillagot.

Kíváncsi Fáncsi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. március 19.

Rizsből készült bőr és hajkondícionáló anyag.