KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

L' Erbolario

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Myropolium   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: apolka, az összetevőket feltöltötte: eperjeske, Módosítva: 2015. november 12.

Lelőhely:   Myropolium
Kategória:   Fürdőtermékek

Habfürdő cukonád, kakó és bodzavirág kivonattal.

eperjeske

Korcsoport: >54
2015. október 29.

Hidratáló fürdő- és tusolózselé
Télre való, kényeztető, finom illatú habfürdő/tusolókrémet kerestem, és ezt találtam a Myropoliumban hosszas szaglászkodás után. Az olasz elnevezése szerint habfürdő, de talán a mi fogalmaink szerint pontosabb a magyar nyelvű leírás, miszerint ez hidratáló fürdő- és tusolózselé. Ugyanis a kádban nem tud habozni!!! (Miközben már van magyar biotermék is, amely valóban habzó habfürdőként és krémtusolóként is használható!)
Viszont: tusoláshoz csodás!! Valódi kényeztetést érez az ember és száll a remek illat! Mi több és sőt: ez az első készítmény a használatomban, amelynek fürdés után is határozottan megmarad a bőrön az illata! Mi több és sőt: a törülköző is tartósan megőrzi ezt a finom illatot!
Így már rendszeresített szereplő telenként a fürdőszobánkban. Én karácsony-illatnak nevezem magamban, a boltban a hölgy sütiillatnak mondja. Szóval ilyen, finom!

eperjeske
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2015. október 29.

Hidratáló fürdő- és tusolózselé

Chootie

2014. június 23.

Csatlakozom az előttem szólóhoz, tényleg nagyszerű kényeztető tusfürdő. Az illat elkísér elalvásig, a bőrt puhává teszi, nagyon csajos. :) Kár, hogy ilyen drága, de ez egy olyan darab, ami megéri mindenképpen! (Lufával használva gazdaságos egyébként.)

Chootie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 23.