KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

L' Erbolario

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajfestékek
Lelőhely:   Myropolium   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: akascha, Módosítva: 2011. szeptember 28.

Lelőhely:   Myropolium
Kategória:   Hajfestékek

Egy különleges gél, mely úgy teszi táplálóvá, fényessé, selymessé haját, hogy az Ön egészsége is szem előtt marad. Elfedi az őszülő hajszálakat anélkül, hogy haja érdessé és törékennyé válna. Finoman illatosított, nem folyik, használata gyors és egyszerű. Az Erbolario színezői nem tartalmaznak ammóniát és oxidánsokat, ezért nem alkalmasak a haj világosítására. Akkor éri el a legjobb eredményt, ha természetes hajszínétől nem túlságosan eltérő árnyalatot választ.

Kiszerelés: 70 ml

marcsihun

2014. július 1.

Én egy dobozzal vettem de többé nem mert drága kb 1-2 mosásig tart a hatása az én ősz hajszálaimat csak 1-2 hétre fedte be.Az ára borsos hatása meg nincs..

marcsihun
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. július 1.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Ethoxydiglycol