KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

L.O.V

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2016. szeptember 14.

Ár:   1999 Ft
Lelőhely:   Müller
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

• Fényes végeredményt és egyenletes felvitelt biztosít.
  • A színes körömlakkon egy láthatatlan, töredezésmentes bevonatot képez.
  • Növeli a körömlakk élettartamát és véd a szín fakulása ellen.

buzavirag

2018. február 14.

Nagyon meg vagyok vele elégedve! A Müllerben vettem 1000 Ft-ért, le volt árazva, 50%-kal. Remélem nem vonják ki a forgalomból, mert ha ez elfogy nekem, akkor kereshetek valami mást helyette. Nagyon szép fényt ad a körmeimnek, olyan mintha gél lakk lenne a rajtuk. (Nagyon sokáig az volt nekem, így van viszonyítási alapom.) A körömlakk élettartamát jóval meghosszabbítja, ma mostam le (szerda van) amit pénteken kentem fel. A körmeim nagyon picit koptak meg, a tetejüknél (azon a részen, amit vágni kell :D ), ezt leszámítva semmi bajuk nem volt. Eredeti áron is újravenném, ha elfogyna, de az remélem soká lesz.

buzavirag
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 14.

Emolliensek: Dipropylene Glycol Dibenzoate
Illatanyagok: Ethyl Acetate
Színezékek: Violet 2

Cellulózból (az egyik fő növényi rost) előállított felületi hártya képző anyag.