KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

L'Occitane

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: brunette, Módosítva: 2013. április 14.

Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok
Kategória:   Tusfürdők

Tisztító növényi alapokat és természetes kopra és cukor összetevőket tartalmaz. Revitalizáló formulája a bőrt selymesen tisztává és a menta, fenyőmag és rozmaring aromájával érzékien illatossá varázsolja. Nem szárít: a bőr lágy és rugalmas lesz.

Csirke17

2016. március 14.

Imádom!!! Azóta keresem, hogy egy szállodában kipróbáltam... Az illata teljesen magával ragadott, valóban selymes lesz tőle az amúgy érzékeny bőröm. És fantasztikusan frissítő érzést ad.

Csirke17
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 14.

juditka70

2016. január 1.

Annyira megnyerte a tetszésemet,hogy rögtön vásároltam is belőle,egy teljes kiszerelést! Finom illata van.
Üde,friss ápoltságot eredményez.

juditka70
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. január 1.

Üde,friss ápoltságot eredményez.

Fenolia

2013. augusztus 26.

Nekem a fenyőillatú tusfürdőkről mindig a nagymamám jut eszembe, ő imádja és eltántoríthatatlan..,pedig én megpróbáltam már lebeszélni, sikertelenül. Így amikor ezt ajándékba kaptam, félve szagoltam meg, de kellemesen csalódtam….nem az a tömény illat , kellemes , lágy frissítő. Nem szárítja a bőröm, viszont nem is habzik nagyon. Azért nem mondom, hogy egy csoda és nem venném meg, mert nekem csak annyi az extra, hogy kellemesnek találok egy fenyőillatú tusfürdőt. Így pár használat után a nagyinak adtam, hogy ez igen, ez finom is és fenyő is……de szerinte meg ez nem az igazi, a kétliteres, nagy,bevált kedvenc, amit ő vesz, na, az tudd valamit, de ez elég gyenge..……imádom!

Fenolia
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 26.

brunette

2013. április 5.

Imádom, imádom, imádom! Az illata magával ragadó, mint egy kirándulás nyár közepén egy mediterrán fenyőerdő árnyas lombjai alatt. A bőr érzete használatát követően kellemes lesz, az én esetemben a testápolózás pl. teljesen elhagyható. Ha lenne belőle parfüm, simán bevállalnám.

brunette
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. április 5.

A rozmaring leveléből készült olaj. Lásd rozmaring.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.