KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

L'Occitane

Ár:   8950 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Timitami, Módosítva: 2018. április 6.

Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok
Kategória:   Testápolók

Lágyan olvadó testápoló balzsam a kényeztető pillanatokért.

"A Bársonyos Testápoló Balzsam minden érzéket felébreszt és használatával igazi kényeztető érzésben lesz része! Masszázshoz ideális, fenséges olajban gazdag textúráját bőre egy szempillantás alatt magába szívja. A provence-i mandulaolaj és mandulavaj tökéletes harmóniája elragadóan finom illatba burkolva, gyengéden táplálja és puhává varázsolja bőrét."