KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

L'Occitane

Ár:   6750 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Esztella, Módosítva: 2013. január 7.

Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A Brightening Cleansing Foam egy kíméletes arctisztító, Immortelle virágvízben és citrusgyümölcs héjban gazdag a még tökéletesebb összehatásért. A bőr tökéletesen tiszta, lágy és ragyogó lesz. Egyenletes és ragyogó hatás. Minden bőrtípusra.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Chrissy

2016. augusztus 7.

Legalább 2x újravettem, nagyon szeretem. Puha hab állagú, finom, visszafogott illatú arctisztító. Alaposan tisztít anélkül, hogy a bőrt szárítaná. Nem túl nagy kiszerelés és az ára is magas, de nagyon kevés kell belőle és gazdaságos. Tiszta, selymes, egészséges arcbőrt eredményez.

Chrissy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 7.

googles

2015. szeptember 3.

Egy hete használom kb. Azért vettem meg, mert az arctisztítás a biztos, krémet főleg nyáron nem tűrök meg magamon, mivel fullaszt, izzadok alattuk. Ez a termék (ami egyébként teljesen máshogy néz már ki, fehér tubus és nem pumpás) nem tűnik rossznak egyelőre. Egy hét alatt is mintha kicsit tényleg világosítana, vagy inkább olyan ragyogóbbá tenné a bőrt. Ami viszont negatív, nekem nagyon vörös lett tőle az arcom és a dekoltázsom, amikor nem mostam le pár másodpercen belül, hanem mondjuk fél percet magamon hagytam.

Update: csak egyszer lett piros a bőröm tőle, szóval azóta nincs ilyen gond. 4 csillag marad, amíg a világosító hatásáról egyértelműen meg nem bizonyosodom.

googles
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. szeptember 3.

Aisha

2013. augusztus 4.

Nagyon szepen es kimeletesen tisztit, jo illata van, mint szinte minden L'Occitane termeknek. Meg szaraz borre is kimeletes. Nagyon tetszik a pumpas kiszereles, utazaskor nagyon praktikus. Sajnos tul draga ahhoz, hogy rendszeresen hasznaljam.

Aisha
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 4.

brunette

2013. április 26.

Magamtól valószínűleg sosem vettem volna meg az ára miatt, de szerencsére megkaptam ajándékba, így már tudom, miről maradtam volna le, ha nem így alakul. A pumpás kiszerelésnek köszönhetően az átlátszó folyadék a kézbe kerülve finom, lágy strukturájú habot alkot, ami a bőrre kerülve is tartja az állagát. Könnyen terül, finom az illata, könnyen lemosható. A bőrt gyönyörűen letisztítja, friss és üde lesz, illetve matt, száraz felületet hagy maga után (miután lemosom és megtörlöm az arcomat). Különösen jól esik ez a melegebb, izzadósabb napokon. Az illata jól illeszkedik a többi Immortelle termékhez.

brunette
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. április 26.

Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol

Emulgeálószer. Leggyakrabban tisztítókban használt PEG féle.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!
Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A petrezselyem kivonata, aminek a Wikipédia szerint magas a C vitamin tartalma. A naturaldatabase szerint a petrezselyem fototoxikus reakciót okozhat, abban az esetben, ha a bőr napfénynek van kitéve.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.