KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

L'Occitane

Ár:   5290 Ft   Kategória:   Lábápolók
Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: googles, Módosítva: 2017. szeptember 15.

Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok
Kategória:   Lábápolók

Ez a friss, hatékony természetes aktív összetevőkkel megalkotott gélkrém azonnal beleolvad bőrébe, hogy enyhülést hozzon a fáradt lábaknak és lábfejeknek. A borsmenta olajesszencia és a mentol kombinációja intenzív és hosszantartó friss érzetet biztosít. Táplálja a bőrt, és a mandulaolajnak köszönhetően puhítja. Masszírozással alkalmazza a lábak és lábfejek megkönnyebbülésére, hogy a bőrt puhává és kellemes érzetűvé varázsolja. Lágy, nem ragadó textúrája púderes utánérzettel párosul, használata után közvetlenül lehet öltözködni.

A manduláról, amely egy gyönyörűen puha és zöld bársonyos védelmező héjban fejlődik, köztudott, hogy a bőrt selymessé és puhává varázsolja. A L'OCCITANE elkötelezte magát, hogy a mandulát a dél-franciaországi termelőktől szerzi be, hogy a mandulafák visszafoglalják rég elfeledett helyüket a Provance-i tájképben.

googles

2017. október 10.

Ár-érték a szokásos Occitane-os, de mivel amúgy különösebben se jó, se rossz, hatását nem tapasztaltam, de kellemes használni, így 2/3. :)

googles
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 10.