KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

L'Occitane

Ár:   7400 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anett76, Módosítva: 2011. február 20.

Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz

15% shea vaj, méz és sárgabarackolaj tartalmú hidratáló testápoló ilang-ilang és jázmin illattal.

zahraa

2017. április 12.

Tokeletes parja a sheas kremtusfurdonek. Az illata tipikus shea vaj-illat, meg kell baratkozni vele, de mivel natur, igy 'nem veszik ossze' egy jo parfummel.
Telen az extra szaraz borom kiabal erte.

zahraa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 12.

Telen az extra szaraz borom kiabal erte.

Melanie77

2017. március 18.

Szeretem tökéletesen hidratál mintha lélegezne a bőröm.

Melanie77
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 18.

Szeretem tökéletesen hidratál mintha lélegezne a bőröm.

Mesi

2017. február 19.

Nekem is a pumpás verzió van meg, már csak azt lehet kapni. A flakonban lévő krém szerintem szuper! Könnyen kenhető, könnyen beszívódó, mégis tápláló krém. Az illata visszafogott, könnyed-semleges. Az én száraz bőröm szereti.

Hogy akkor mégis miért 2 csillag? Mert a pumpás flakon nem működik jól, még harmadáig volt a flakon, amikor már SEMMIT nem lehetett a pumpával kinyerni belőle. Amit tudtam, kiütögettem még a flakonból, fejre állítva tartottam napokig, persze csomó maradt benne így is. Megpróbáltam szétvágni, de annyira erős és vastag a flakon, hogy nem tudtam kettévágni (jó minőségű, csak hát minek, ha a pumpa nem jó)... Végül ujjal, spatulával bányásztam ki, amit még lehetett, de így is valamennyi kárba ment.
Kár, mert egyébként a krém jó, esztétikus és higiénikus is a csomagolás, csak hát röviden-tömören sz@rul működik. 7400 HUF-ért azért ez gáz.

Mesi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 19.

manobeka

2016. november 19.

Nem ér annyit sajnos..nem olyan jól hidratál és az illata igazi öregasszonyos.

manobeka
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. november 19.

Nem ér annyit sajnos..nem olyan jól hidratál és az illata igazi öregasszonyos.

szappanka

2016. február 3.

ajándékba kaptam a komplett sheás palettát, és a tusfürdő után ez tetszett a legjobban, bár ezen az egy adagon kívül többhez nem lesz szerencsém. nekem egy pumpával ellátott verzióm van, amelyet ezáltal nagyon könnyű adagolni, nemkülönben eloszlatni. az illata nem kimondottan az én ízlésvilágom, de nem zavar, a párom pedig kifejezetten meg van veszve érte, úgyhogy efelett hamar átsiklottam, és még az sem zavar különösebben, hogy nem szívódik be teljesen, és olajos érzetet hagy a bőrömön, mert ez reggelre eltűnik, és csak az illatos, puha, hidratált bőr marad utána. ami viszont gondot okoz, az az ára, pontosabban az, hogy ezért az árért nem történik csoda. szépen teszi a dolgát, nem kell naponta használni, de ezt az évek óta használt testápolóm ugyanígy tudja, és bár ugyanennyibe kerül, dupla ennyi krémet kapok a pénzemért, úgyhogy egynél többször aligha lesz hozzá közöm, de ettől még ez egy nagyon klassz kis krém.

szappanka
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 3.

Fviki

2015. december 16.

Ezért az árért nekem ez édes kevés. Nem tud többet egy drogériás testápolónál, pedig a shea vaj, méz és sárgabarackolaj elég ígéretesnek hangzott. Az még nem lenne probléma, hogy nincs illata, de nem is hidratál eléggé. A shea családból jobban szerettem a tégelyest.

Fviki
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 16.

JoyBlond

2015. november 16.

Nekem pumpás verzióm van, na azt ne vegyétek. Nem tudom kipumpálni!! Marhára idegesítő, a pumpa szárával piszkálom ki a krémet.

De a krém az csodás. Nagyon szeretem, olyan illata van mint a többi shea vajas cuccnak, és nagyon gazdag krém. Nagyon drágán...

JoyBlond
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 16.

diana35a

2013. május 25.

Nagyon finom krém, illata, állaga, igazi luxus, de valóban nagyon drága. Nekem 4-szeri - 3-4 hétre -használatra volt elég és 7000 forint a 250 ml. Én azért vettem meg, azt olvastam, hogy kevesebb kőolajszármazék van bennem mint a Dove-ban. Tetszeni tetszik a termék, valóban jó, de gondolokodok, hogy vegyek e még egyet :/

diana35a
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 25.

GSz

2012. december 16.

Remek termék, spórolok vele, mert tényleg drága. A legjobb testápoló amit eddig használtam.

GSz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 16.

agi.greendaygirl

2012. május 11.

elég sűrű, nehéz állagú, de jól hidratál, viszont az ára miatt nálam csak 3-as

agi.greendaygirl
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 11.

elég sűrű, nehéz állagú, de jól hidratál, viszont az ára miatt nálam csak 3-as

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Honey, Propylene Glycol

Kókuszolaj, melyet emollient anyagként használnak a kozmetikumokban. Viszonlyag magas a comedogén indexe (5-ből 4-es), így a pattanásokra hajlamos bőrűeknek érdemes kerülni.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.