KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

L'Occitane

Ár:   2250 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kat, Módosítva: 2016. július 23.

Kiszerelés:   4,5 g
Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok
Kategória:   Ajakápolók

Ez a sheavajat tartalmazó hidratáló balzsam javítja és táplálja a száraz ajkakat.

sznikolett

2018. július 24.

Meglepoek az eddigi velemenyek, egy mozizas alkalmaval otthon felejtettem a korabbi neutrogena szolozsirom, semmi sem volt mar nyitva csak a l’occitane, igy itt vettem egyet, nem ismertem korabban, a markat sem hasznaltam meg, de nekem olyan kis csoda ez a balzsam, mint eddig egy sem. Naponta legalabb 10x kentem a szam, annyira egett es fajt a szarazsagtol, amiota ez megvan mar egy hete nem volt ra szuksegem! Az illata nagon finom, az allaga nagyon kellemes az ara viszont borsos, de h elfogy egyszer en biztos, hogy ujra fogom venni!

sznikolett
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 24.

ervilia

2018. február 18.

Nehezen kenhető, nem nyújt megfelelő hidratálást. Nem fogom újravenni.

ervilia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 18.

Nehezen kenhető, nem nyújt megfelelő hidratálást. Nem fogom újravenni.

bokri28

2018. február 9.

Pixibox-os szerzemény, az ára miatt nem fogom megvenni, pedig nagyon szuper kis termék számomra. Szeretem az állagát, az illatát, azt, hogy nem szárítja ki a számat, mint sok más ajakápoló.

bokri28
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 9.

dtngocmai

2018. január 26.

keves van benne, fele akkora mint az elvart ruzsmeretnek. Nehezen kenheto, es nem szivodik be.

dtngocmai
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 26.

orsi0210

2017. december 5.

Ez a termék nem győzött meg,mivel nagyon sokáig kell kenni az ajkakat, hogy kellő mennyiségű krém tapadjon meg rajtuk, ami pedig nehezen szívódik be. MIntha csak a bőr felületén tapadna meg a krém, de nem hatol be annak mélyébe...
Az illata elmegy.
Én biztosan nem fogom újravenni, mert nagyon drága és feleennyiért hatásosabb termékek is kaphatóak.

orsi0210
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 5.

Az illata elmegy.

Zsuzsi216

2017. október 19.

Ez még egy Pixiboxos szerzemény. Az érzéseim vegyesek.
Amit már többen leírtak: baromi kemény és nehezen kenhető. Általában este használom.
Szerencsére nem vettem észre, hogy szárítana, de különösképpen nem is ápol.
Nem venném újra.

Zsuzsi216
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 19.

Ez még egy Pixiboxos szerzemény. Az érzéseim vegyesek.
Szerencsére nem vettem észre, hogy szárítana, de különösképpen nem is ápol.
Nem venném újra.

narramin

2017. augusztus 29.

Én már harmadszorra vettem újra az illata miatt. Ugyanakkor beismerem, hogy a párszáz forintos patikás ajakápoló jobb nála. 3 csillagot kap, mert nekem tényleg megéri, de megértem, ha valaki nem szereti.

narramin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 29.

Nicy011

2017. július 31.

Teljesen véletlenül sikerült akciósan egy termékmintát vásárolnom. Amikor kibontottam a csomagolást láttam meg, hogy nagyon kevés ajakbalzsamot tartalmaz. Beletörődtem, hiszen a márkától elvártam a tökéletes eredményt. Sajnos, azt kell mondanom nekem nem vált be a termék.
Illata: Nagyon tetszik, kellemes. Állaga: elég kemény maga az ajakbalzsam állaga, ami a nyáron jól is jöhet, mivel valószínűleg nehezebben olvad meg. Használat után: 3 napos használat alapján tudom elmondani a véleményem. Sajnos, azt tapasztalom, hogy felkenés után nehezen szívódik be. Később puhának éreztem az ajkaim, de ha még több idő eltelik, olyan mintha szárazabbak lennének, mint korábban. Nagyon rossz érzés. Maradok a korabbi Rossmannos kedvencemnél. Két csillagot adok neki, mivel az illata nagyon jó, és valameddig teszi a dolgát, de egyáltalán nem tartósan ápolja az ajkakat.

Nicy011
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 31.

MormiOrsi

2017. július 26.

Termékmintát használtam el belőle, de azt kell mondjam, kb annyit tud, mint egy Labello, azt meg megveszem 500 forintért. Felvitele nekem nem okozott gondot, szerintem könnyen kenhető. Viszont nálam a favorit a Bioderma Atoderm ajakápolója, nála hatékonyabbat eddig még nem találtam száraz ajkakra. Az tényleg mélyen ápol, nem csak a felszínt "zsírosítja" be, mint ez vagy a Labello, és most nézem, hogy olcsóbb is! Az ára miatt levonok még egy pontot, egyáltalán nem ér meg ennyit.

MormiOrsi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 26.

zahraa

2017. július 2.

Őszi-téli időszakban teszi a dolgát, de nehéz felkenni, nagyon kemény, "testes" kis darab. Nekem a természetes összetevői miatt tetszett, a Carmex egy idő után zsibbasztó hatású. Egyetlen negatívuma, hogy lassan szárad be, már-már idegesítő, hogy egész nap ott ül az ajkakon.

zahraa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 2.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil