KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

L'Occitane

Ár:   8950 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rekag, Módosítva: 2015. december 4.

Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Vízhiány

Könnyű, nem zsíros állagú arckrém 5% sheavajjal normál/kombinált és érzékeny bőrre. Hosszantartóan hidratált, könnyen felszívódik, ápolja és védi a bőrt.

Nicolett022

2018. május 9.

Túlárazott sajnos, mint a márka többi terméke, nekem nem éri meg, de ettől függetlenül jól hidratál, kicsit nehezen szívódik be, de éjszakára megfelel, nem okozott irritációt

Nicolett022
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 9.

creamforcream

2018. május 2.

L'occitane-tól elvárható igényes csomagolás. A bolti tájékoztatás alapján a krém (és a hozzá kapcsolódó shea vajas termékcsalád) érzékeny bőrűek számára / kipirosodásra hajlamos bőrre alkalmazható. A krém maga nem nehéz, könnyen beszívódik, de mégis hidratált érzetet kelt a bőrön- habár csomagoláson ígért hosszantartó hidratálást -48 órát említenek- némileg túlzásnak érzem, de az arc mindennapi hidratálásra teljesen alkalmas.Allergiát nem okoz,smink alá alapvetően megfelel, nem zsírosítja a bőrt. Parfűm nélkül, némi fényvédővel még szerethetőbb lenne
-----
The cream is advisable for people with sensitive skin and it gives basic moisture for the skin you need during the day. Works well under makeup, no allergies no greasy feeling. The only "harmful" ingredient is parfume; does not include UV protection.

creamforcream
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 2.

-----

sunnyrann

2018. április 18.

Szerintem L'occitane termékek túl vannak dicsérve. Nagyon drágák és az összetevőik sem a legjobbak. Gyakorlatilag 70 %-t a termékeknek kipróbáltam barátaim segítségével. Szerintem ez egy átlagos hidratáló, az illatát nem szerettem. Olcsóbban is lehet ilyet venni, akár natúr shea vajas terméket.

sunnyrann
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 18.

3356

2018. április 12.

Kellemes illata van (kicsit a classic helia d-re emlékeztet), én éjszakára tudtam elhasználni,mert olajos réteget hagy. Ezt leszamítva jó

3356
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 12.

cincur

2018. március 13.

Az én érzékeny bőröm kevés krémet bír el, de őt nagyon szereti (és a gazdagabb változatú testvérét is), már több kicsi és most már egy nagy üveggel is elhasználtam. Hónapokig elég az 50 ml-es változat, rettentő kevés is elég belőle, gyorsan felszívja a bőrök és puha és hidratált lesz tőle. Nappalra tökéletes választás, akinek nem olyan száraz a bőre, akkor neki gondolom estére is elég. Nagyon szeretem, hogy nem ragad, nem húzódik tőle a bőröm.

cincur
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 13.

Uveggalamb

2018. március 12.

Pixiboxból jutottam hozzá egy kis tégelyhez. Kellemes illatú,bár nekem talán túl erős egy arckrémhez. Jól hidratáló kis krém. Nem tudom hosszútávon milyen hatása lenne a bőrömre, mert annyi nem volt benne, hogy kiderüljön. Ennyi idő alatt szerintem csodát nem lehet várni, viszont az első benyomás megvolt és az alapján úgy gondolom eredeti áron nem venném újra.

Uveggalamb
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 12.

Lolychan

2018. február 14.

Én nagyon szerettem, gyorsan el is használtam. :D Nekem is a Pixitől volt. Tényleg jó illata van. Esténként használtam el, mert éreztem, hogy azért testes egy krém. :) Csak az eredeti ára miatt sírni tudnék. :/

Lolychan
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 14.

NovakneViki

2018. február 11.

Szintén pixiboxos kis üvegcsém volt belőle. Én főleg testre használtam el, mert arcápolóban megvan a kedvencem, de egy-egy kivételes alkalommal, amikor az embernek kell egy kis extra ápolás a szokásos ápoló mellé, akkor nagyon kellemes. A bőrnyugtató hatást abszolút lehet érezni.
Mivel ez megtetszett ez alapján ruháztam be a l'occitane shea vajas pumpás testápolójára.

NovakneViki
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 11.

bokri28

2018. február 7.

Pixibox-ban volt belőle egy kis minta, ha nem lenne ilyen iszonyú drága, már mennék is megvenni. Az illata, az állaga szuper, én esténként használtam. A kis minta is jó sokáig elég volt.

bokri28
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 7.

Erina

2018. február 5.

Nagyon nagy kedvencem lett! Isteni finom, kellemes illata van (kicsit hajaz a tipikus Niveára, de van benne egy kis plusz is, gondolom a shea vaj). Könnyű krém, de közben testes is. Hamar beszívódik, nem marad utána semmilyen réteg, csak a puha, finom illatú bőr. A kis minta ami a Pixiben volt, elég sokáig kitartott, ha elfogy a többi arckrémem, valószínű beruházok egy ilyenre :)

Erina
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 5.

Antioxidánsok: Tocopherol

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak