KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

L'Occitane

Ár:   8950 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rekag, Módosítva: 2015. december 4.

Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Vízhiány

Könnyű, nem zsíros állagú arckrém 5% sheavajjal normál/kombinált és érzékeny bőrre. Hosszantartóan hidratált, könnyen felszívódik, ápolja és védi a bőrt.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Lolychan

2018. február 14.

Én nagyon szerettem, gyorsan el is használtam. :D Nekem is a Pixitől volt. Tényleg jó illata van. Esténként használtam el, mert éreztem, hogy azért testes egy krém. :) Csak az eredeti ára miatt sírni tudnék. :/

Lolychan
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 14.

NovakneViki

2018. február 11.

Szintén pixiboxos kis üvegcsém volt belőle. Én főleg testre használtam el, mert arcápolóban megvan a kedvencem, de egy-egy kivételes alkalommal, amikor az embernek kell egy kis extra ápolás a szokásos ápoló mellé, akkor nagyon kellemes. A bőrnyugtató hatást abszolút lehet érezni.
Mivel ez megtetszett ez alapján ruháztam be a l'occitane shea vajas pumpás testápolójára.

NovakneViki
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 11.

bokri28

2018. február 7.

Pixibox-ban volt belőle egy kis minta, ha nem lenne ilyen iszonyú drága, már mennék is megvenni. Az illata, az állaga szuper, én esténként használtam. A kis minta is jó sokáig elég volt.

bokri28
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 7.

Erina

2018. február 5.

Nagyon nagy kedvencem lett! Isteni finom, kellemes illata van (kicsit hajaz a tipikus Niveára, de van benne egy kis plusz is, gondolom a shea vaj). Könnyű krém, de közben testes is. Hamar beszívódik, nem marad utána semmilyen réteg, csak a puha, finom illatú bőr. A kis minta ami a Pixiben volt, elég sokáig kitartott, ha elfogy a többi arckrémem, valószínű beruházok egy ilyenre :)

Erina
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 5.

mujerconfused

2018. január 28.

Kis mintám volt a Pixitől és kellemeset csalódtam benne. Amikor kibontottam megcsapott a "kenőcs" illata, amit nem igazán szeretek, azt hittem hogy a neve ellenére valami tömény, nehéz krém. A hatása viszont szuper, télre pont megfelelő hidratáló, gyorsan felszívódik és tartós.

mujerconfused
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 28.

Morci

2018. január 25.

Utazó kiszerelésben próbáltam. Még szerintem ez a márka leghasználhatóbb arckréme, és picit olcsóbb is, mint a többi. Kellemes az illata, könnyű az állaga, nem tocsogott tőle a fejem a zsírban. Azért nagyban nem veszem meg. :-)

Morci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 25.

zsofia960217

2018. január 23.

Nekem nagy kedvencem lett ez a termék. Bár zsírosodó bőröm van, és nem tűr el bármilyen arckrémet, őt szerette a bőröm. Hamar beszívódott, finom illata volt, és valóban szebb bőrt kaptam az állandó használat során.

zsofia960217
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 23.

Timitami

2017. november 21.

Nekem nem vált be, pedig próbáltam úgy is, hogy vastagon, úgy is, hogy vékonyan kenem fel. Húzta a bőrömet, a legfelső réteget ráncosította, nagyon nem tetszettem magamnak és semmiféle hidratáló hatást nem vettem észre. Amúgy jól beszívódik, és szeretem ezt a L occitane sheavajas illatot, pont olyan ennek az illata, mint a márka sheás kézkrémjének, finom, púderes, pihe-puha illat. Bár nemcsak kombinált, hanem normál bőrre is ajánlják, mint amilyen az enyém, nekem mégse jött be. Mintáim vannak belőle, tavaly tavasszal kaptam, gondoltam, most, hogy beállt a hideg, ideje megpróbálni. Kifejezetten vágytam arra, hogy kibontsam, megcsapjon az illata, felkenjem, de amilyen erős kíváncsisággal és lelkesedéssel fogtam hozzá, akkora lett a csalódás. Sajnos én csak 1 csillaggal tudom jutalmazni. Meggyőződésem, hogy normál bőrön nem jó. Egyébként valóban könnyű krém, nem zsíros, de még azután is sokáig éreztem a szárító hatását, hogy lemostam és elvégeztem az esti arcápolási rutinom, amiben szérum is, hidratálókrém is van. Pedig csak 1-2 órán át voltam rajtam ez a sheavajas krém.

Timitami
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. november 21.

Uglyduck

2017. november 11.

Nagyon akartam szeretni ezt a krémet, de a tapasztalataim sajnos vegyesek, emiatt a közepes értékelés.
Pozitívum, hogy finom az illata, lágy, púderes, ez a kézkrémnél is abszolút bejön. Arcra felkenve elsőre kicsit ugyan erősnek tűnik, de viszonylag hamar elillan, nem zavaró. Pozitívum még, hogy jól hidratál, száraz bőröm elégedett vele, ami viszont nagy negatívum, hogy nem szívódik fel rendesen, hanem még órákkal később, akár este is ott van egy zsíros réteg a bőrömön. Emiatt sajnos nem kellemes a használata, nem fogom újravenni, sőt, elhasználni is legfeljebb csak kézre fogom.

Uglyduck
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 11.

alfie21

2017. november 5.

Hát elég gyenge eresztés, méregdrágán... nekem nagyon száraz, vízhiányos a bőröm, gondoltam, hátha... de bárcsak ne gondoltam volna!!!!!
Akkora hatalmas és fájó pattanásokat csinált (pedig nekem szerencsére sosem szokott lenne), hogy csak pislogtam. Ezek után kuka!!!!!

alfie21
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 5.

Antioxidánsok: Tocopherol

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak