KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

L'Occitane

Ár:   2290 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Nicolett022, Módosítva: 2018. május 23.

Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok
Kategória:   Kézkrémek

Limitált kiadás

Shea vaj tartalmának (20%) köszönhetően ez a gazdag kézkrém gyorsan beszívódik és táplálja, puhítja, valamint védi a kezeket. Rózsavirágra emlékeztető, kellemes, virágos illatot hagy maga után.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

annaghr

2018. július 4.

Már vagy ezer krémet kipróbáltam az én extra száraz bőrömre, és jelentem, ez az első amely kiállta a próbát. nagyon szeretem

annaghr
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 4.

Nicolett022

2018. május 9.

Finom rózsás illata van, és szelesebb időben is nagyon jól hidratálja a száraz kezeimet, gyorsan beszívódik, ezért napközben is bármikor be tudom vele kenni a kezem

Nicolett022
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 9.