KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

L'Occitane

Ár:   4950 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anett76, Módosítva: 2011. február 20.

Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok
Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Száraz

Krémes textúrájú  tusfürdő, amely samponként is használható. Természetes kókusz és szójaproteineket, 5 % shea vajat tartalmaz.

Ár: 3700 Ft , Eladó: Redpanda
Állapot: Új, nem használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel vagy posta. Az ár nem tartalmazza a postaköltséget.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

titikutyus

2017. augusztus 22.

Nagyon szeretem ezt a tusfürdőt, újra és újra beszerzem. Nem kifejezetten száraz a bőröm (sőt, az arcbőröm inkább kevert), és bár ez a termék száraz bőrre való, nem teszi zsírossá a bőröm. Akkor jöttem rá, hogy mi ketten jók leszünk együtt, amikor a Lactacyd intim mosakodó géltől teljesen felborult a bőröm pH-ja a kényesebb területeimen, és egyéb lehetőség híján ezt a tusfürdőt kezdtem használni minden nap. A hetekig tartó kellemetlenségek után néhány nap alatt megszűntek a panaszaim. Szóval úgy tűnik, mégis csak tud valamit ez a shea vaj, ha hidratálásról van szó. Csak ajánlani tudom nektek ezt a tusfürdőt bőrtípustól függetlenül, ha egészséges, hidratált bőrre vágytok.

titikutyus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 22.

zahraa

2017. április 5.

Telen a szaraz boromre jo volt, elhasznaltam, de ujravenni nem fogom.
Szepen tisztitott, es habzott, az illata tipikus sheas, megbaratkoztam vele.
Mivel natur, igy jo hogy nincs erosen parfumozott illata, nem keveredik a parfummel.

zahraa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 5.

Telen a szaraz boromre jo volt, elhasznaltam, de ujravenni nem fogom.
Szepen tisztitott, es habzott, az illata tipikus sheas, megbaratkoztam vele.

juditka70

2017. január 17.

Normál,Száraz bőrre nagyon jó cucc,. Lágy a textúrája,mélyen hidratáló.

juditka70
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. január 17.

Normál,Száraz bőrre nagyon jó cucc,. Lágy a textúrája,mélyen hidratáló.

manobeka

2016. november 19.

Ár-értékben gyenge...

manobeka
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. november 19.

Ár-értékben gyenge...

szappanka

2016. február 3.

karácsonyra kaptam egy csinos kis dobozkában az összes sheás termékkel karöltve, így volt szerencsém kipróbálni, különben valószínűleg sohasem találkoztunk volna, mert nem tartom reálisnak a márka árfekvését. az egész csomagból a tusfürdő avanzsált kedvenccé, ugyanis a remek téli időjárási viszontagságoktól megviselt bőröm imádja, nem úgy, mint általában bármilyen tusfürdőt. sosem sikerült még elérnem - se télen, se nyáron - hogy csak akkor kelljen testápolót használnom, ha a kedvem úgy tartja, nem pedig akkor, ha a száraz, feszülő bőröm sikítozik egy kis hidratálásért. de most azon kaptam magamat, hogy egy hete nem nyúltam a testápoló felé, és mégsem volt semmiféle sikítozás. nem mondom, hogy felesleges lett volna bekennem magamat, de a korábbi állapotokhoz képest csodás a helyzet. nem tudom, hogy mi az oka, ugyanis annyira azért nincsenek csodás összetevői, de valamiért nálam működik. az illata nekem nem annyira jön be, de azért nem zavaró, úgyhogy egyedül az ára az, ami miatt nem fogadnék rá nagyobb összegben, hogy állandó lakó lesz nálam, de meglátom, hogy mennyi idő alatt fogyasztom el, aztán lehet, hogy veszek egy mély levegőt, és megveszem néha-néha.

szappanka
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 3.

fugebefott

2015. február 15.

Azon ritka tusfürdők egyike, amelynek reggeli zuhanyzás után még nap végén is finoman érzem az illatát a bőrömön. Nem extra száraz a bőröm -sőt-, de a téli időszakban is kellemes puha bőrt hagy maga után. Az ára miatt adok 4est, és valószínűleg mást választok, de ha belefér, abszolút ajánlom.

fugebefott
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 15.

anett76

2011. március 2.

Nagyon finom illata van, és jó krémes az állaga. Nem szárítja a bőrt, de azért én használok testápolót utána. Jó termék, de ár-érték arányban nem győzött meg, nem hiszem, h veszek még egyszer.

anett76
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. március 2.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.

Glicerinből, cukorból és zsírsavból előállított természetes emulgeálószer, mely lehetővé teszi a víz és az olaj rész egyenletes keveredését. Gyakran használt natúrkozmetikumokban.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.