KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

L'Oreal Paris

Ár:   3160 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,6 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. szeptember 12.

Kiszerelés:   3,6 g
Kategória:   Sminkek szájra

Hidratáló rúzs matt hatással, trendi csomagolásban.

3 árnyalatban elérhető

FanniL

2017. november 17.

Notino-ról rendeltem, hiszen csak online kaptahó. Meg voltam bolondulva a csomagolásáért, de gyakorlatilag úgy néz ki, mintha én a sufniban ráragasztottam volna egy papírcsíkot az eredeti, jóval igényesebbnek tűnő csomagolásra. A színe egyébként szép, a 347 Haute rouge árnyalat van meg, jól lehet vele dolgozni, de a csomagolása elkeserítő!

FanniL
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 17.