KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

L'Oreal Paris

Ár:   5000 Ft   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet feltöltötte: erika81, az összetevőket feltöltötte: Tesa, Módosítva: 2016. október 5.

Kategória:   Sminkek szájra

A 6 legismertebb Color Riche árnyalatú matt szatén rúzs. Az aranyszínű paletta tartalmaz tükröt, és ajak ecsetet.

Red és Nude verzióban kapható

Ár: 1500Ft. , Eladó: fruzzs
Állapot: a képen látható állapotban, ecsettel próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: ajánlott posta/csomagautomata

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

vivitrius

2017. október 16.

Update 1: No, már többször használtam mindegyik színt. Nekem eléggé tartósak, ha alá van kenve valami (carmex vagy prep+prime) akkor nem is kopik cikisen és kicsit még fényes is. Sőt, kifejezetten jól tud állni a kopása is. Szeretni fogom.

Árkád Dm-ben csaptam ma le a RED-es verzióra. Sikerült az utolsó előtti bontatlan darabot megszereznem. Régóta szemeztem vele, mert alapvetően nem használok rúzst, de amikor időnként elkap a gépszíj (évente kétszer két hónapra :D ), akkor a pirosat és árnyalatait imádom :) Szóval szerintem ez nekem most évekig jó lesz :) Teszteltem mind a 6 színt...csodásak :) Hála istennek, nem nyúltam mellé velük. A tapasztalatom az, hogy ezekhez a pirosas árnyalatokhoz fel kell nőni. Tetszik nagyon, hogy hagyományos rúzs illata van (öregszem....) és nagyon krémes. Építhetőnek tűnik és annak ellenére, hogy nekem alapból nem állnak jól a matt-ok, kifejezetten jók. Tartósságról még nem tudok nyilatkozni. Nem mondom, hogy olcsó, de ha azt veszem, hogy azok a make up márkák, amiket használok kb 3.000 és 7.000 közé áraznak be egy darab rúzst, akkor a 6 árnyalatért nem volt sok.

vivitrius
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 16.

BettyBabu

2017. június 21.

Nagyon kedvem , nagyon praktikus hogy ennyi szint magaddal tudsz vinni akar a taskadba.
Jol pigmentalt, szep szinek, tükör es ecset es jar hozza.
Ket csillagot viszont az allatkiserletek miatt elveszek töle

BettyBabu
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 21.

Jol pigmentalt, szep szinek, tükör es ecset es jar hozza.
Ket csillagot viszont az allatkiserletek miatt elveszek töle

danyadi77

2017. április 28.

A Nude van meg, gyönyörűek a színei, (csak sajnos nem passzol az én színeimhez). Nem túl tartós, de legalább nem szárít. Arra jó, hogy egy kis szín legyen a szánkon egy erős szemsmink mellé...A csomagolása elegáns, strapabírónak tűnik. Tükör, ecset van benne, az ecsetet még nem próbáltam.

danyadi77
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 28.

trazom

2017. április 13.

A Red palettát vettem meg itt.. nem használok rúzst, csak esküvő miatt vásároltam, nagyon szép színei vannak, nagyon vörös ajkakat lehet vele varázsolni. Nekem tartósnak bizonyult, habár csak kétszer használtam.

trazom
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 13.

lavBetti

2017. április 11.

A Nude van meg, és erősítem az előttem szólókat, sajnos nem tartós. Becsapós a külső mert nagyon minőséginek tűnik, elegáns csomagolással. Szépek a színek, azokkal meg vagyok elégedve, de csak addig ameddig nem iszol.

lavBetti
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 11.

Tesa

2017. március 14.

Először kicsit elégedetlen voltam vele, mert bár egyszerűbb napokra jó, de lényegében fél órát bírnak ki. Hanem az utóbbi idővel ceruzával használom, így 3,5 órát bírt ki evés-ivás nélkül persze, de szerintem már ez is jelentősen növelte a tartósságot. Plusz a színek kis gyengék.
Nem éri meg szerintem ez a paletta.

Tesa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 14.

Nem éri meg szerintem ez a paletta.

kneva

2016. november 2.

A vörös paletta van meg, elégedett vagyok vele, szép színek, meglepően tartósak. Szerintem a L'oreal elég jó rúzsokat gyárt drogériás viszonylatban. A palettához tartozó ecset nem a legjobb, mással viszem fel a színeket. Kuponnal nagyon is megéri.

kneva
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 2.

NorkaEchelon

2016. július 19.

Már régóta kerestem egy rúzs palettát és majdnem meg is vásároltam a Bobbi Brown Lip University palettát kb 15 000Ft-ért, aztán megjelent ez. Harmad annyi árat fizetek érte és cserébe hosszantartó, gyönyörű színeket kapok. Szeretem!

NorkaEchelon
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 19.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Propyl Gallate
Hidratálók: Aluminum Hydroxide, Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Lanolin Oil eo I eu 1 0

Növényi eredetű emolliens észter (oleyl alcohol + erucic acid), aminek a bőrérzete a jojoba olajéhoz hasonlít.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Csipkebogyó olaj, melynek magas C vitamin tartalma van. E 2007-es tanulmány szerint azonban a csipkebogyó olaj C vitamin tartalma nagyban változó lehet attól függően, hogy a csipkebogyó milyen állapotba volt, amikor az olajat kivonták belőle. Lásd C vitamin. Az olaj a C vitamin mellett omega zsírsavakban is gazdag, így jó hidratáló, regeneráló összetevő a száraz bőrre.